سفیر بومهن: فرمانده پلیس راه شرق استان تهران گفت: از آغاز دور دوم سفرهای تابستانی، حوادث رانندگی در شرق تهران جان 4 نفر را گرفته است.

مهران کرانیان اظهار داشت: دو مورد از این سه حادثه رانندگی متاسفانه در مناطق مسکونی و محورهای درون‏شهری مسیرهای شرق استان تهران روی داده است.

وی ادامه داد: حادثه نخست، چندی پیش در منطقه مسکونی و کارگاهی جاجرود در 20 کیلومتری تهران به وقوع پیوست و یکی از اهالی جان خود را از دست داد.

کرانیان اضافه کرد: حادثه دوم نیز روز گذشته در مقطع مقابل پارک فناوری شهر جدید پردیس محور تهران-شمال بین خودروی پراید و نفر پیاده رخ داد و فرد مضروب در دم جان باخت.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران افزود: البته این دو مورد حادثه رانندگی منجر به فوت در آمار سوانح جاده‏ای مورد محاسبه قرار نمی‏گیرد.

وی ادامه داد: اما حادثه سوم روز پنج‏شنبه در محور دماوند-فیروزکوه رخ داد که متاسفانه در آن سانحه دو نفر از یک خانواده جان خود را از دست دادند.

کرانیان اضافه کرد: دلیل اصلی وقوع حادثه سوم، خواب‏آلودگی و درنتیجه عدم توانایی در کنترل راننده بر خودروی سواری گزارش شده است.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران افزود: بدین ترتیب همچنان توصیه ما به رانندگان در مسیرهای پرتردد، رفع خستگی و سپس مبادرت به رانندگی است.

*ضرورت افزایش پل‏های عابر پیاده شرق تهران

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران بر ضرورت افزایش پل‏های عابر پیاده شرق استان تهران در مقاطع مختلف جاده‏های این مسیر تاکید کرد.

وی تصریح کرد: البته تعداد پل‏های عابر پیاده در این مناطق به حد استانداردهای موجود است اما افزایش آن می‏توان از سطح تلفات جاده‏ای ناشی از برخورد نفر پیاده با خودرو بکاهد.

کرانیان اضافه کرد: به مردم فهمیده منطقه نیز توصیه می‏کنیم تا به دلیل استقرار مسیرهای درون‏شهری در قالب محورهای ترانزیتی از پل‏های عابر برای تردد در سطح جاده استفاده کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =