نماینده سابق فراکسیون جمعیت الوفاق در پارلمان بحرین، احکام صادره دادگاه تجدید نظر بحرین علیه معارضان و شرکت کنندگان در تظاهرات مسالمت آمیز را ظالمانه و سیاسی توصیف کرد.

به گزارش فارس، «هادی الموسوی» در گفت‌وگو با شبکه خبری العالم خاطرنشان کرد: این افراد هرگز دست به خشونت نزده اند و تنها با ایفای نقش سیاسی، حقوق مشروع ملت را مطالبه کرده اند.

وی صدور چنین احکام ظالمانه ای را در واقع حکم به ادامه انقلاب تا تحقق خواسته های ملت ارزیابی و تاکید کرد که تمام اقدامات و تدابیر ظالمانه ای که از سوی رژیم آل خلیفه در بحرین اتخاذ می شود در حقیقت به نوعی دعوت کننده به ادامه تحرکات مردمی تا سرنگونی دیکتاتوری و احقاق حقوق کامل مردم است.

الموسوی گفت: احکام ظالمانه دادگاه عالی تجدید نظر، انگیزه ای مهم برای ادامه اعتراض هاست و ملت بحرین تا تحقق تمام خواسته های مشروع خود از جمله زندگی شرافتمندانه به مبارزه مسالمت آمیز ادامه خواهد داد.

دادگاه تجدید نظر بحرین، امروز حکم صادر شده علیه 21 نفر از رهبران و فعالان سیاسی بحرینی را تأیید کرد. دادگاه رژیم آل خلیفه، 7 تن از این فعالان سیاسی را به زندان ابد، 4 نفر را به 15 سال و 2 تن را نیز به 5 سال زندان محکوم کرده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =