خارج کردن جسد جوان ۲۹ ساله از کانال فاضلاب نصیرآباد شهریار + تصاویر

جسد جوان ۲۹ ساله که در کانال فاضلاب محمدیه نصیرآباد غرق شده بود پس از ۴۰ ساعت تلاش عوامل امدادی از میان گل و لای کانال خارج شد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از  پایگاه خبری راه مبین، جسد جوان ۲۹ ساله که در کانال فاضلاب محمدیه نصیرآباد غرق شده بود پس از ۴۰ ساعت تلاش عوامل امدادی از میان گل و لای کانال خارج شد.

بنابر این گزارش با تلاش ۴۰ ساعته عوامل آتش نشانی باغستان و غواصان سپاه پاسداران، پس از انسداد کانال بوسیله ریختن خاک دستی، جسد جوانی ۲۹ ساله که در کانال فاضلاب محمدیه نصیرآباد شهریار غرق شده بود کشف و خارج شد.

در همین رابطه امیرحمزه شیخ لر مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی باغستان به خبرنگار راه مبین گفت: متأسفانه جوانی ۲۹ ساله به دلایلی نامعلوم در کانال آب واقع در محمدیه نصیرآباد شهریار سقوط کرده بود که به علت جریان شدید آب کانال و سرپوشیده بودن آن امکان خارج کردن جسد وجود نداشت.

وی گفت: پس از بررسی درباره نحوه خارج کردن جسد با شرایط سخت موجود، تصمیم بر آن شد که با استفاده از ریختن خاک دستی در مسیر کانال و مهار جریان آب و کمک گرفتن از غواصان زبده سپاه پاسداران، جسد این جوان را خارج کنیم.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی باغستان گفت: جسد فرد غرق شده پس از کشف و خارج کردن از کانال تحویل پزشکی قانونی جهت سیر مراحل و تشخیص علت حادثه شد.

خارج کردن جسد جوان 29 ساله از کانال فاضلاب نصیرآباد شهریار

خارج کردن جسد جوان 29 ساله از کانال فاضلاب نصیرآباد شهریار

خارج کردن جسد جوان 29 ساله از کانال فاضلاب نصیرآباد شهریار

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =