خروجی جلسه تصمیم گیری فوتبالی ها درباره لیگ قهرمانان آسیا

جلسه تصمیم گیری فوتبالی ها با حضور وزیرورزش و جوانان برگزار و تصمیم براین شد که ایران به هیچ وجه از حضور در لیگ قهرمانان آسیا کنار نکشد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ جلسه فوتبالی ها درباره تصمیم‌گیری برای بازی با تیم‌های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا امروز با حضور محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان، امیرعبداللهیان و دو تن از همکاران، سجادی، معاون وزیر، علی کفاشیان، مهدی تاج، اسدی، حسنی‌خو و ۴ مدیرعامل باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان برگزار شد.
در این جلسه تاکید شد که در کشور ایران مصداق ناامنی وجود ندارد و این موضوعی است که در عربستان به چشم می‌خورد. تصمیم گرفته شد که از همه ظرفیت‌ها در داخل ایران برای میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا استفاده شود. طبق اعلام وزیر ورزش، مقرر شد با تمام نهادهای بین المللی نظیر AFC، فیفا و شورای المپیک آسیا مکاتبه و تاکید شود مسائل سیاسی به هیچ وجه نباید در ورزش ورود کند. در این جلسه به این نتیجه رسیده شد که خروج از بازی‌ها و کناره‌گیری از لیگ قهرمانان آسیا به هیچ وجه در سیاست کاری ایران نباشد و تمام مکاتبات و ظرفیت‌ها در این جهت باشد که مسابقات در داخل ایران برگزار شود. فیفا، دخالت سیاست را در ورزش منع کرده و ایران می‌تواند با استفاده از این موضوع و مکاتبات انجام شده جلوی شیطنت عربستانی‌ها را بگیرد.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =