مردم روزه‌دار شهرستان پیشوا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همگام با سراسر ایران اسلامی آزادی قدس شریف را فریاد زدند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری ، مردم همیشه در صحنه و ولایی پیشوا امروز همزمان با سراسر کشور، یکپارچه آزادی قدس را فریاد زدند و از مردم مظلوم فلسطین دفاع کردند.

در راهپیمایی روز جهانی قدس با وجود گرمای هوا، مردم مسلمان و همیشه در صحنه پیشوا با حضور قاطع، منسجم و گسترده خود با مشت‌های گره کرده و اراده‌های پولادین ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و اسراییل غاصب اعلام کردند.

اقشار و گروه‌های مختلف مردم از زن و مرد و پیر و جوان در هوای گرم شهرستان پیشوا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با مشت‌های گره‌ کرده در صف‌های راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

این راهپیمایی باشکوه و گسترده مردم روزه‌دار پیشوا از ساعت ۱۱:۳۰ از مسجد امام خمینی (ره) واقع در میدان نماز تا صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) برگزارشد

  مربیان و ورزشکاران تیم‌های ورزشی شهرستان پیشوا با حضور گسترده و انقلابی خود در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس هم گام و هم صدا با سایر مسلمانان جهان و مردم مظلوم فلسطین اشغالی بار دیگر بانگ  مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد زدند و در لبیکی به ندای ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با آرمان‌ حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.

در این راهپیمایی شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی، نظامی و انتظامی و اجرایی پیشوا حضور داشتند و همراه و همگام با اقشار مختلف مردم شعارهای ضد صهیونیستی را سر دادند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =