مردم ولایت مدار و استکبارستیز قم در آستانه ماه محرم ، بار دیگر حماسه ضد آمریکایی و ضد استکباری بزرگی در 13 آبان خلق کردند.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، 13آبان ماه 1392 نیز با حضور با صلابت و دشمن شکن مردم ولایت مدار قم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار به تاریخ پیوست و برگی دیگر شد از تاریخ قطور استکبارستیزی این ملت.

امروز که راهپیمایی مردم قم در جوار بیت حضرت امام (ره) در میدان روح الله آغاز شد  و به حرم کریمه اهل بیت(ع) ختم گشت، می شد به وضوح حضور یکپارچه و نشاط آفرین اقشار و سنین مختلف مردم را به نظاره نشست و بر بصیرت و خودآگاهی والای آنان درود فرستاد.

امروز همچون 22 بهمن، روز قدس و دیگر ایام الله ، روزی بود که بار دیگر پرچم های نحس ایالات متحده آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی ، زیر گام های استوار و با صلابت مردم قم گلدمال شد و شعار

«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» در خیابان های مرکزی شهر " عش آل محمد(ص)" طنین‌انداز شد.

مردم قم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان در راهپیمایی امروز با سردادن شعارهایی چون "این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده" ، "خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست"، "وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد" نشان دادند که در تبعیت از ولی فقیه، استوار و ثابت قدم هستند و گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان در مقابله با نظام سلطه و استکبار می باشند.

در طول مسیر بنرها و تابلوهای تبلیغاتی 13 آبان همراه با بنرهای تبلیغاتی محرم بر روی دیوارها، حاشیه میدان‌ها و بسیاری نقاط دیگر ، نظر راهپیمایی کنندگان را به خود جلب می کرد.

از دیگر شعارهای انقلابی و پرصلابت مردم دیار کریمه اهل بیت(ع) در راهپیمایی ضد آمریکایی امروز می توان به شعارهایی چون " حکومتِ آمریکا حکومت فاشیست است / کاخ سفید همیشه، حامی صهیونیسم است"، -"ملت ما زِ دشمن واهمه ایی ندارد / جز مرگ بر آمریکا زمزمه ایی ندارد"

"ملّت قهرمان ما پیوسته / هیمنه ی آمریکا را شکسته"، " سیزده آبان همیشه زنده است / شعار مرگِ بر آمریکا پاینده است"، " گفته چنین رهبر بیدار ما / هیچ اعتمادی نیست بر آمریکا"، " فتنه و آشوب و نفاق و غوغا / نیست به جز توطئه آمریکا"، اشاره کرد که ملت با سر دادن آن ها، خشم و انزجار خود را از سیاست های خصمانه کاخ سفید و عمال و حامیان مستکبر آن نشان دادند.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =