خواسته شهید حججی از امام رضا (ع) / نامه شهید مدافع حرم به امام هشتم + تصویر

شهید محسن حججی در نامه‌ای به امام رضا علیه السلام از ایشان خواسته بود که جواز شهادتش را امضا کنند و آرزویش این بود که پرونده‌اش به‌همراه جواز شهادت به دست امام زمان عج‌الله تعالی فرجه الشریف برسد.

به گزارش تهران نیوز ، خواسته شهید حججی از امام رضا علیه‌السلام ، شهید مدافع حرم محسن حججی بعد از دو روز اسارت چهارشنبه هفته گذشته به دست داعش تکفیری به شهادت رسید، شهادتی که آرزوی دیرینه‌اش بود و برای رسیدن به آن تلاش کرده بود و دست به دامان ائمه هم شده بود.
این شهید والامقام که روسفیدی در درگاه الهی را نهایت دعای خود می‌دانست و به قول خودش با زرنگی دوبار شهادت را برای خود می‌خواست در نامه‌ای به امام رضا علیه‌السلام از ایشان خواسته بود که جواز شهادتش را امضا کنند و آرزویش این بود که پرونده‌اش به همراه جواز شهادت به دست امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه الشریف برسد. در زیر نامه سراسر فهم و درک و درخواست عاجزانه این شهید مدافع حرم از امام رضا علیه‌السلام را در حریم ملکوتی امام هشتم می‌خوانیم:   بسم‌الله النور، النور به: انیس‌النفوس، شمس‌الشموس، مولا علی‌ابن موسی الرضا علیه‌السلام از: غلام رو سیاه، گنهکار سلام آقای خوبم از آخرین باری که به پابوستان آمدم تاکنون چندسالی می‌گذرد و حال که در صحن و سرایت هستم سر تا پا شوق و شعف دارم. یادم هست دفعه قبل خواسته‌های زیادی از شما داشتم؛ الآن که خوب فکر می‌کنم به همه خواسته‌هایم رسیده‌ام؛ شغل سپاه، عروسی، جور شدن زندگی و... ممنونم آقای خوبم، ممنون. دو روز پیش که با لباس سبز پاسداری به حرمت قدم گذاشتم چقدر لذت بردم؛ باورم نمی‌شود؛ همه این‌ها را از کرم و بزرگی شما می‌دانم. مولای من، با ورود به سپاه دریچه‌ای جدید از زندگی به روی من باز شد؛ اگر روزی هزار بار شکر خدا را بگویم باز هم کم است؛ ارباب من، از لذت‌های دنیوی هر آنچه که باید می‌چشیدم را چشیدم. حال، بی‌صبرانه مشتاق چشیدن لذتی اخروی هستم، لذتی که نهایتش رضای خداست. یا رضا، تو را به پدر بزرگوارت موسی‌بن جعفر(ع) قسم، تو را به فرزند عزیزت جوادالائمه قسم، تو را به خواهر گرامی‌ات فاطمه معصومه قسم، ضامن من شوید. آقا جان دوست دارم همانند علی اکبر(ع) در جوانی شهدِ شیرین شهادت را بنوشم و جان ناقابلم را فدای شما اهل بیت کنم. فقط یک خواسته شخصی دیگر دارم؛ مولای من، بر من منت بگذار و جواز شهادتم را امضا کن. امشب شام دوشنبه است؛ می‌گویند دوشنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها پرونده اعمال ما می‌رود دست صاحبمان ولی عصر(ع). آقای من، تو را به مادرت زهرا(س) قسم، شهادت‌نامه‌ام را با امضای خودت مزین کن. آرزو دارم امشب پرونده‌ام به همراه جواز شهادتم به دست امام زمان(ع) برسد؛ بدون شک با دیدن امضای ضمانت شما، ولی عصر(ع) هم امضا می‌کند. گرچه سرتا پا گناهم، رو سیاهم ضامنم باش ای رضا مانند آهو دِه پناهم آقای من مرا از درگاهت ناامید نکن الهی رضاً به رضاک لامعبود سواک دوشنبه/ سه‌شنبه ۹۴/۵/۶  حرم امام رضا(ع) / رواق الاجابر ۰۱:۳۴ بامداد محسن حججی   قرار بود خانواده این شهید مدافع حرم شب گذشته در شهر مشهد حاضر شوند و به پایوس امام رضا علیه‌السلام بروند.
فارس
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =