۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۱

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری فردی که با سوءاستفاده از غفلت خانواده همسر خود اقدام به سرقت از منزل پدر همسرش کرده بود توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ سلمان آدینه وند در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرفت طلاجات به ارزش تقریبی صد و پنجاه میلیون ریال و شصت میلیون ریال وجه نقد از یک منزل مسکونی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

 این مقام انتظامی در ادامه افزود:  با توجه به اثر برداری از محل سرقت و نبودن هیچ گونه اثری دال بر ورود با زور فرضیه آشنا بودن سارق یا سارقین قوت گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد:با انجام یکسری تحقیقات از مالباخته مشخص شد وی با داماد خود اختلاف شدیدی دارد که همین امر احتمال سرقت از ناحیه داماد خانواده را قوی تر می کرد .

سرهنگ آدینه وند در ادامه با اشاره به کسب مجوز قضائی لازم افزود: متهم دستگیر و پس از انجام یکسری از تحقیقات فنی و پلیسی اعتراف کردبه  علت اختلافات شدید خانوادگی و با انگیزه انتقام جوئی  از غفلت مالباخته سوءاستفاده کرده و اقدام به سرقت وجه نقد و طلاجات از  منزل پدر همسرش کرده است.

این مقام انتظامی  در خاتمه با اشاره به اینکه ارزش اموال مسروقه بالغ بر دویست و ده میلیون ریال بوده است افزود: متهم پس از تکمیل پرونده و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی گردید

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =