دخالتی در مسائل انتخاباتی حوزه انتخابیه نخواهم داشت

محمد محمودی، رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان کرد: هیچ دخالتی در امور مربوط به انتخابات در حوزه انتخابیه نداشته و نخواهم داشت و مهّم‌ترین اصل در همه اقدامات رعایت مُر قانون است.

به گزارش تهران نیوز؛ محمد محمودی شاه نشین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع آموزش یکی از مهم‌ترین مواردی است که بهتر است به صورت ویژه به آن پرداخته شود تا در مراحل برگزاری همه اقدامات مرتبط به خوبی پیگیری و به نتیجه برسد.

وی افزود: مجموعه‌های مرتبط که این وظیفه برعهده آن‌ها است لازم است با تمام توان افراد حاضر را به خوبی آموزش دهند تا همه به طور کامل آشنا شوند که با توجه به مسئولیت خود حدود اختیارات و جایگاه‌اش چه مقدار است و به طور حتم  مطلوبیت در آشنایی کامل با برگزاری جلسات آموزشی منسجم رخ می‌دهد.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: یکی دیگر از مواردی که همه ما باید به صورت جدی به آن توجه داشته باشیم، حرکت در مسیر اجرای قانون و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه انتخابات است که وظیفه هر یک از ما این است که از همه ظرفیت‌ها برای تحقق‌اش بهره ببریم.

محمودی گفت: این وظیفه بر دوش همه ما است تا زمینه حضور حداکثری عموم مردم با هر سلیقه و فکری را در انتخابات فراهم کنیم و لازم است فضا به صورتی فراهم شود که فضا برای حضور تمام سلایق البته با توجه به قانون و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در انتخابات پیش‌رو آماده شود.

وی عنوان کرد: با توجه به حساسیت‌های موجود همه ما در تلاش هستیم تا مُر قانون تمام و کمال رعایت شود و این اصل تنها ملاک ما برای برگزاری انتخاباتی پرشور و شعور است.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان کرد: اقدامات مقتضی در تمام کشور به خوبی در حال پیگیری است و تمام امور در حال انجام بوده که البته در مواردی آغاز زودتر از موعد نام‌نویسی‌ها نیز متصور بود که این مهّم نیز بعد از تأییدات لازم صورت می‌گیرد که در اسرع وقت به سمع و نظر عموم می‌رسد.

محمودی در پایان خاطرنشان کرد: برخی سخن‌ها در زمینه شائبه دخالت برخی افراد مرتبط در موضوعات انتخابات در منطقه گاهاً شنیده می‌شود که به واسطه مسئولیتی که بر دوشم نهاده شده است، تنها موضوعی که دنبال می‌کنم رعایت مُر قانون در مسیر انتخابات پیش‌رو است و به هیچ‌وجه در موضوعات مربوطه در حوزه انتخابیه دخالت نمی‌کنم.

منبع: قدس خبر

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =