دختری که می تواند روح را از بدن جدا کند + عکس

تا حالا با خود فکر کردید چگونه به خواب می روید.منظورم این است که در اخرین دقایق خواب چه تغییر و تحولاتی در مغز انجام می گیرد تا فرد به خواب می رود.گویی اختیار از کف انسان خارج می گردد.روح به طور موقت از جسم شما خارج می گردد.شما در این موقع کنترلی روی جسم خود ندارید.

به گزارش تهران نیوز ، دختر ۲۴ ساله کانادایی مدعیست با میل و اراده خود قادر است روح را از بدن جدا نماید و در بیرون از بدن هنگامی که به صورت افقی در هوا شناور است قادر است پیکر خود را به نظاره بنشیند. دختر ۲۴ ساله فارغ التحصیل رشته روانشناسی است.وی می افزاید هنگامی که در چنین حالتی قرار می گیرد هیچ گونه احساس حرکت ندارد. دختری که می تواند روح را از بدن جدا کند +عکس دانشمندان این وضعیت را "حرکت فوق جسمانی”می دانند.برای اولین بار دو دانشمند دانشگاه اوتاوا با برسی تصاویر ام ار ای عصبی دختر دریافتند هنگامی که وی در چنین حالتی قرار می گیرد نیمکره چپ مغز شروع به فعالیت می نماید.در واقع حس حرکت ارتباط نزدیکی با نیمکره چپ مغز دارد.  
دختری که می تواند روح را از بدن جدا کند +عکس
به گزارش افکارخبر؛ آنها ذهن دختر را مانند نوزاد تازه متولد شده ای می دانند که زمان خواب دارد و با تمرین و ممارست می توان به ان دست یافت.
دختری که می تواند روح را از بدن جدا کند +عکس
اما اکثر افراد در حین بزرگ شدن به آن توجهی ندارند و کم کم از ان فاصله می گیرند. انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =