دربانک متعلق به بنیاد شهید چه میگذرد؟

اخیرا یکی از نمایندگان مجلس نهم در اظهاراتی افشاگرانه گفته است: رسانه‌ها بانک دی را در دوره اخیر بررسی کنند، قطعا هوش از سر شما می‌رود.

به گزارش تهران نیوز ، ماجرای فیش های حقوقی نجومی در دستگاه های دولتی به بانک ها سرایت کرد تا آنجایی که مدیر عامل چهار بانک بزرگ کشور مجبور به استعفا از مقام خود شدند. اما موضوع زمانی باعث تحیر می شود که پای بانک وابسته به یک نهاد انقلابی مانند بنیاد شهید که ماهیت آن  بر مبای خون شهیدان دفاع مقدس بنا شده، در میان می آید ودلهای همه دوست داران انقلاب بدرد می آورد. زاکانی نماینده سابق مردم تهران عصر امروز در جمع رسانه ها گفت: بنده ریز عملکرد بانک دی را از یک سال پیش دنبال می کردم، چون این بانک متعلق به جانبازان و بنیاد شهید است باید ببینید چه نسبتی با چه کسانی دارد.

وی افزود: برخی افراد در این زمینه همان کسانی بودند که در دولت قبل صحنه‌گردانی می‌کردند و از جنس این دولت بوده‌اند و با رسوخ در آنجا کار خود را انجام می‌دادند و الان نیز که دیگر دولت خودشان است.

زاکانی یادآور شد: متأسفانه وقتی نگاه می‌کنید برخی آنقدر جسارت خود را بالا می‌برند که برای رسانه‌ها نیز قیمت قائل شده و تلاش می‌کنند رسانه را نیز بخرند در حالی که رسانه‌های ما رسالت دارند در میدان حاضر شوند و این وضعیت را اصلاح کنند.

مسئولان بنیاد شهید و بانک دی بایستی هرچه زودتر نسبت حقوق های نجومی با مجموعه ای که برپایه خون شهیدان والا مقام تاسیس شده است را مشخص کنند و در شفافیت و بیان حقایق دریغ نکنند حتی اگر این حقایق باعث زدودن لگه تاریکی از دامن این نهاد انقلابی گردد. بانک دی هشتم خردادماه سال جاری دکتر شفیع‌زاده پس از ۳۰ ماه حضور خود در کسوت مدیرعاملی بانک دی برکنار و دکتر علی‌رضا عاطفی‌فر به سمت سرپرستی این بانک منصوب شد. حال مشخص نیست بانکی که با سرپرست اداره می شود چگونه بحران پاسخگویی به اتهام فساد مالی را روشنگری خواهد کرد. انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =