درب مجلس شورای اسلامی ایران بروی مذاهب مختلف بازاست

نماینده مسیحیان و آشوری ها و کلدانی ها در مجلس شورای اسلامی گفت: درب مجلس به عنوان خانه ملت بروی مذاهب مختلف باز است و من به عنوان نماینده ای خارج از اسلام در مجلس شورای اسلامی افتخار می کنم که شناسنامه ایرانی در دست دارم.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، یوناتن بت کلیا نماینده مسیحیان و آشوری ها و کلدانی ها در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت و جایگاه مجلس شورای اسلامی، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران از اسلام حقیقی سرچشمه گرفته زیرا در بدنه آن تمام ارزشهای اسلامی نمایان است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: خانه ملت بدون جناح گرایی و سیاسی بازی در مورد سیاست های خورد و کلان کشور تصمیم گیری می کند و بدون قرض ورزی با هیچ دولتی دست به نقد وزرای دولت ها به عنوان فرزندان نظام جمهوری اسلامی ایران نمی زند.

یوناتن بت کلیا با تاکید بر اینکه درب مجلس به عنوان خانه ملت بروی مذاهب مختلف بازاست، اضافه کرد: عضویت نمایندگان مسیحیت و سایر ادیان الهی که در قرآن کریم احترام به ادیان الهی سفارش شده در مجلس ایران، ارزشهای نظام جمهوری اسلامی ایران را به عنوان اتفاقی نادر در دنیا نمایان می کند.

نماینده مسیحیان و آشوری ها و کلدانی ها در مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: من به عنوان نماینده ای خارج از اسلام در مجلس شورای اسلامی افتخار می کنم که شناسنامه ایرانی در دست دارم.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =