دریافتی فرهنگیان بر اساس رتبه بندی خواهد بود/ نقش مهم آموزش و پرورش در فرهنگ سازی جامعه

وزیر آموزش و پرورش گفت: برای رتبه بندی معلمان باید صلاحیت و شایستگی های حرفه ای آن ها را ارزشیابی کنیم و درچهارطبقه رتبه بندی می شوند که دریافتی آن ها بر این اساس خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش گفت: برای رتبه بندی معلمان باید صلاحیت و شایستگی های حرفه ای آن ها را ارزشیابی کنیم و درچهارطبقه رتبه بندی می شوند که دریافتی آن ها بر این اساس خواهد بود.
 به گزارش سرویس فرهنگی تهران نیوز، به نقل از رباط نیوز؛ علی اصغرفانی، وزیر آموزش و پرورش در همایش آب با محوریت توسعه پایدار در سینما فرهنگ رباط کریم اظهار کرد: استفاده بهینه از مصرف آب یک موضوع فرهنگی تلقی می شود و نیاز است در میان آحاد جامعه فرهنگ سازی شود.وی افزود: آموزش و پرورش نهادی است که می تواند در فرهنگ سازی مؤثر باشد و نقش مهمی را ایفا کند.فانی با اشاره به لایحه رتبه بندی معلمین، ابراز کرد: با حمایت نمایندگان لایحه رتبه‌بندی معلمان روز گذشته در کمیسیون اجتماعی مجلس به تصویب رسید که امیدواریم این طرح در روز چهارشنبه هفته جاری در صحن علنی مجلس مطرح و به تصویب نمایندگان برسد.وی ادامه داد: برای رتبه بندی معلمان باید صلاحیت و شایستگی های حرفه ای آن ها را ارزشیابی کنیم و درچهارطبقه رتبه بندی می شوند که دریافتی آن ها بر این اساس خواهد بود. وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: این دسته بندی می تواند به افزایش مهارت ها و شایستگی های معلمین کمک کند. وی اضافه کرد: بخشی از معوقات فرهنگیان پرداخت شده و امیدواریم تا پایان امسال بخش دیگر آن پرداخت شود.

نگاه ویژه به آموزش مسکن مهر یک ضرورت است

محمد حسن رفیعی، رییس آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم با اشاره به روند کاهش ذخیره های آبی کشور، اظهار کرد: کم آبی در کشور جدی است و دانش آموزان می توانند در حل این مشکل نقش مهمی را ایفا کنند. وی افزود: دانش آموزان سرمایه های کشور هستند و باید در حفظ آن ها تلاش کنیم. رفیعی با توصیف دانش آموزان به زمین خشک، بر توجه به آسیب های پیش روی این قشر تأکید کرد و گفت: عدم توجه به نیازهای آموزان مساوی با همراهی آسیب های اجتماعی با آن ها است. وی ابراز کرد: هدف آموزش و پرورش ایجاد شغل یا در آمد نیست بلکه می خواهد زندگی را برای دانش آموزان ایجاد کند. در ادامه ابراهیم نکو، نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس عنوان کرد: افتتاح واحدهای مسکن مهر و بی توجهی به امکانات آموزشی یکی از مشکلات بارز شهرستان رباط کریم محسوب می شود. وی افزود: باید پیش از تحویل واحدهای مسکونی به چنین امکاناتی توجه ویژه شود. علیرضا کمرئی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران هم در این همایش بیان کرد: وجود پرند و پیشرفت های آن تا حدودی به مشکلات آموزشی شهرستان رباط کریم اضافه کرد و این می تواند آزار دهنده باشد.

گزارش تصویری همایش آموزش مدیریت مصرف بهینه آب در رباط کریم

IMG_1637IMG_1647IMG_1659IMG_1676IMG_1742IMG_1791IMG_1790IMG_1778IMG_1767IMG_1766IMG_1755IMG_1684IMG_1734IMG_1735IMG_1736IMG_1740 انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =