فرمانده پلیس راه فیروزکوه- دماوند گفت: در طرح نوروزی که از ۲۵ اسفند آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ۹۳ ادامه خواهد یافت، ۱۰ تیم در سه نوبت بکارگیری خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، سرهنگ “حمیدرضا رنجبر گل افشانی” در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز اظهارکرد: پلیس راه ویترین نیروی انتظامی و عید نوروز بزرگترین همایش پلیس راه کشور است.

وی گفت: در ایام نوروز دو سوم نیروهای پلیس راه در آماده باش کامل هستند.

سرهنگ رنجبر افزود: در طرح نوروزی که از ۲۵ اسفند آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه ۹۳ ادامه خواهد یافت، ۱۰ تیم در سه نوبت بکارگیری خواهند شد.

وی هشدار داد: برابر مصوبات جدید ناجا ۸۰ درصد تخلفات سرعت که در دوربین های هوشمند جاده ای ثبت و ضبط می شود، به صورت آنلاین و زنده جریمه و اعمال قانون می شوند.

فرمانده پلیس راه فیروزکوه- دماوند بیان کرد: دوربین های کنترل سرعت در محور ۴۵ کیلومتری فیروزکوه در محدوده شهرستان در هفت نقطه در هر ۲ لاین فعالند و محدودیت سرعت بجز ۲ نقطه ۱۱۰ کیلومتر در ساعت است.

وی تصریح کرد: مهمترین توصیه پلیس به رانندگان و کاربران جاده در محدوده محور فیروزکوه، کنترل سرعت و تخطی نکردن از سرعت مطمئنه است.

سرهنگ رنجبر یادآور شد: کوهستانی بودن مسیر و وقوع برف، کولاک و بارندگی که در چند سال اخیر در ایام نوروز به دفعات سابقه داشته است، کنترل خودروها را با دشواری مواجه می سازد و لازم است رانندگان احتیاط بیشتری را در دستور کار قرار دهند.

 انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =