رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به این که مادران شهدای گمنام از سایر مادران، دل شکسته تر اند، گفت: تکریم این عزیزان را مایه مباهات سازمان فرهنگی هنری دانست و از مستمر بودن برنامه هایی با رویکرد هویت دینی و انقلابی در همه ایام سال در فرهنگسراها خبر داد.

 به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری؛حجت الاسلام شهاب مرادی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به این که مادران شهدای گمنام از سایر مادران شهر، دل شکسته تر اند، گفت: تکریم این عزیزان را مایه مباهات سازمان فرهنگی هنری دانست و از مستمر بودن برنامه هایی با رویکرد هویت دینی و انقلابی در همه ایام سال در فرهنگسراها خبر داد.

به گزارش آفتاب ری؛ «مادران چشم به راه » عنوان همایش تجلیل و آیین گرامی داشت مادران شهدای گمنام است که همزمان با میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام در روز دوشنبه 19 خرداد برگزار می شود.

براساس این گزارش؛ همایش آئین گرامی داشت شهدای فرهنگسرای ولاء نیز در جمع پرشور خانواده های معظم شهداء یاد و خاطره ی فرزندان مادران چشم به راه را گرامی می دارد.

همچنین سخنرانی شهردار  منطقه 20، اجرای گروه تواشیح محراب، شعرخوانی سید حمیدرضا برقعی و مدح خوانی ستایشگران اهل بیت علیه السلام، از جمله برنامه های در نظر گرفته شده در این همایش می باشد.

خاطرنشان می شود؛ آئین گرامی داشت مادران شهدای گمنام با عنوان «مادران چشم به راه»به صورت سراسری در روز دوشنبه همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(علیه السلام) از ساعت 18 الی 20 بعدازظهر در تمامی فرهنگسراهای شهر تهران برگزار می شود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =