نخستین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری فیروزکوه با تاکید بر برنامه ریزی برای جلب و جذب مسافران و تبدیل فیروزکوه به بارانداز گردشگران و زائران نوروزی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، در این جلسه که در سالن اجتماعات شهرداری فیروزکوه برگزار شد، “علی حیدری منش” سرپرست حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری فیروزکوه اظهارکرد: فراهم کردن سفر خوش و خاطره انگیز برای مسافران و میهمانان نوروزی با استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های موجود و تلاش برای افزایش رضایتمندی آنان، مهمترین اهداف ستاد تسهیلات است.

وی گفت: حضور مسافران نوروزی در شهرستان به رونق کسب و کار و معرفی ظرفیت های شهری در حوزه های مختلف کمک می کند.

حیدری منش افزود: باید تلاش کنیم با معرفی آثار باستانی، تاریخی و مذهبی فیروزکوه و ارائه خدمات مطلوب زمینه اقامت و حضور مسافران را در شهرستان افزایش دهیم.

در ادامه “پوران غندالی” نماینده اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بیان کرد: نوروز ۹۲ برای نخستین بار بازارچه نوروزی در فیروزکوه شکل گرفت که البته راه اندازی آن با مشکلات خاص خود همراه بود.

وی ادامه داد: هزینه ۴۰ میلیون ریالی برپایی بازارچه و لزوم حضور نیروهای زحمتکش انتظامی در محوطه آن بخصوص در ساعات شبانه برای تامین امنیت، از جمله مهمترین دغدغه های این ستاد در نوروز گذشته بود.

مشخص شدن زمان شروع و پایان ساعت کار بازارچه، انجام تبلیغات محیطی گسترده، توزیع بروشورهای آموزشی و معرفی منطقه، معرفی محصولات صنعتی، کشاورزی و صنایع دستی شهرستان و لزوم آمادگی کامل ستاد اسکان، از جمله مسائل مطروحه توسط مسؤولان در این جلسه بود.

با توافقات به عمل آمده، بازارچه نوروزی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان فیروزکوه همانند نوروز ۹۲ در محوطه روبروی شهرداری این شهر برگزار می شود.

شهردار، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت، رییس اتاق اصناف، فرمانده پلیس راه و جانشین فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه، از جمله مسؤولان حاضر در این جلسه بودند.  انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =