به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از فارس، نهمین روز از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر با حواشی و اتفاقاتی چون ازدحام بیش از حد برای تماشای «سر به مهر» در سینما رسانه، صدور کارت و اظهارات دبیر جشنواره، کالسکه بچه در سینما رسانه و... همراه بود.

* رونمایی از کتاب «مرور 30 دوره از جشنواره فیلم فجر»

عصر روز گذشته قبل از شروع نشست خبری فیلم سینمایی «جیب بر خیابان جنوبی»، کتاب «مرور 30 دوره از جشنواره فیلم فجر» با حضور مسعود نجفی و محمدرضا عباسیان و اصحاب رسانه رونمایی شد.

برگزاری این مراسم تنها ساعتی پیش از رونمایی اعلام شد و تا کنون تنها به خبرنگاران حاضر در مراسم رو نمایی این کتاب اهدا شده است.

* صدور کارت و اظهارت دبیر فجر سی ام

به گزارش فارس، محمدرضا عباسیان دبیر سی و یکمین جشنواره فیلم فجر در مراسم رونمایی از کتاب «مرور 30 دوره از جشنواره فیلم فجر» با اشاره به مشکلاتی که برای ظرفیت سالن سینما رسانه پیش آمده بود، گفت: با امسال نسبت به سال قبل نیز 2هزار کارت کمتر صادر کرده‌ایم.

وی همچنین درباره اینکه آیا امکان دارد بعد از اختتامیه این جشنواره کنفرانس خبری برای پاسخگویی به سؤالات خبرنگاران برگزار شود، گفت: اگر نیاز باشد و روابط عمومی نیز تشخیص دهد برگزار خواهد شد.

* صدای دزد چه شکلی است؟!

در نشست خبری فیلم «جیب بر خیابان جنوبی» بحثی در مورد اینکه مصطفی زمانی مناسب بازی کردن در نقش یک دزد نیست مطرح شد و شهیدی فر به این سوال نظر خود را اضافه کرد و گفت: صدای آقای زمانی یک نوع بزرگی خاص دارد که نمی تواند شبیه صدای یک دزد باشد، نورا هاشمی درباره این اظهار نظر گفت: ببخشید، مگر صدای دزد چه شکلی است؟! و حاضران از این سوال و جواب خندیدند.

* کارگردانی که فیلمش را روی پله ها تماشا کرد 

بنا براین گزارش، فیلم سینمایی «سر به مهر» به کارگردانی هادی مقدم دوست، ساعت 19:30 شب گذشته در حالی به نمایش درآمد که ازدحام جمعیت برای تماشای فیلم بسیار زیاد بود به طوری که مقدم دوست روی پله ها نشست و فیلمش را تماشا کرد.

*اینجا سینما رسانه است؛ آب کیمیاست و جایی برای نشستن نیست!

 به گزارش خبرنگار فارس، در حالی که 9 روز از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره می گذرد، تنها برای اصحاب رسانه و اهالی سینما چای سرو شده و پیدا کردن یک بطری آب معدنی بدون صرف هزینه شخصی کمیاب شده است.

البته نبود آب نوشیدنی رایگان برای خبرنگاران را شاید بتوان رفع کرد اما حضور پر رنگ افراد غیر رسانه ای در سینما رسانه این روزها غیر قابل هضم است به طوری که روز گذشته در سانس نمایش فیلم «جیب بر خیابان جنوبی» زوجی با کالسکه بچه وارد سالن سینما رسانه شده و جلوی چشم خبرنگاران -که روی پله ها نشسته بودند- روی صندلی های خود نشستند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =