نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: درصورت اجازه مقام معظم رهبری عتبات مقدس عراق را از شر داعشی ها و تکفیری ها پاک می کنیم.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری، به نقل از مهر؛ آیت الله محسن مجتهد شبستری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه تبریز با بیان اینکه گروهک های تکفیری منطقه خطری برای عتبات عالیات و حرم های امامان معصوم هستند، گفت: اگر مقام معظم رهبری اجازه دهند عتبات مقدس عراق را از وجود گروهک های تکفیری و تروریستی داعش پاک می کنیم.

وی با بیان اینکه بیشتر گروهک های تروریستی از حمایت های غربی ها و دشمنان اسلام برخوردار هستند، افزود: گروهک تروریستی داعش نیز از نظر مالی و تجهیزات از خارج تجهیز می شود.

آیت الله مجتهد شبستری با تاکید بر اینکه باید برای ریشه کردن داعشی ها تمام گروه های سیاسی در عراق با هم متحد شوند، افزود: این گروهک خطر بزرگی برای این کشور مسلمان است و باید همه مردم و ارتش با جدیت کامل متحد شده و وارد عمل شوند.

امام جمعه تبریز همچنین ادامه داد: جای تعجب است که چرا ارتش عراق در مقابله با این گروهک به طور جدی وارد عمل نمی شود؟

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک نیمه شعبان گفت: منتظر واقعی باید در زمان غیبت امام از ولایت فقیه خود اطاعت و پیروی کرده و شرایط را برای ظهور آقا فراهم کند.

آیت الله مجتهد شبستری با برشمردن ویژگی های یک منتظر واقعی گفت: باید منتظران واقعی با تمام وجود معتقد باشند که این انقلاب به انقلاب بزرگ حضرت مهدی (عج) تبدیل می شود و زمینه هور آقا را فراهم کنند.

وی همچنین گفت: وارد نشدن به محیط های فاسد اجتماعی و عمل به وظایف اجتماعی از دیگر فلسفه های انتظار فرج است.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =