دستور اکید فرماندار قرچک برای ساماندهی گلزارهای شهدا

فرماندار شهرستان قرچک به منظور ساماندهی گلزارهای شهدا در شهر و روستاهای قرچک دستوراتی صادر کرد.

به گزارش تهران نیوز ، مسعود مرسل‌پور در جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدا اظهار داشت: قبور و مزار شهدا یادآور رشادت فرزندان این مرز و بوم است و یک عبرت تاریخی برای ما محسوب می شود تا همیشه در جهت حفظ منافع دین، مذهب، نظام و کشور آمادگی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه شهدا نماد استقامت، مردانگی و شجاعت هستند، گفت: هرچه یاد و خاطره شهدا در جامعه طنین انداز شود از کج روی‌ها مصون خواهیم بود.

رئیس شورای فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان قرچک یادآور شد: خدمت به شهید، خانواده شهید و مزار شهید باید با دل و جان باشد.

وی افزود: بر اساس دستورالعملی که از معاونت امور عمرانی استانداری برای ساماندهی گلزار شهدا ارسال شده، شهرستان قرچک بهتر از شهرستانهای دیگر عمل کرده است.

img_2759

گفتنی است، در این جلسه مصوب شد نشانه‌ها و علائم گلزار شهدا توسط دهیاری ها در روستای ولی آباد و داودآباد و توسط شهرداری در امامزاده بی بی زبیده(س) بازسازی و بهسازی شود.

همچنین مقرر شد رمپ گلزار شهدای داودآباد با پیگیری بخشداری مرکزی صورت پذیرد.

به گزارش تهران نیوز ، در این جلسه مصوب شد اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان باید حریمی بین مزار شهدا و متوفیان در امامزاده بی‌بی زبیده(س) در نظر گیرد.

پیگیری تامین و تخصیص اعتبار برای ساماندهی گلزار شهدا بر عهده بنیاد شهید و بخشداری مرکزی قرار گرفت و مقرر شد گازکشی داخلی گلزار شهدای روستای ولی آباد با همکاری بنیاد شهید، بخشداری مرکزی و شرکت گاز انجام شود

همچنین مقرر شد روشنایی تک مزار شهدای گلزار بی بی زبیده(س) از سوی شهرداری و بنیاد شهید اجرا شود.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =