فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری باند خانوادگی قاچاق اتباع بیگانه به کشورهای اروپائی توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ سرهنگ سلمان آدینه وند در تشریح این خبر گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و درپی اخبار و اطلاعات واصله مبنی براینکه شخصی به هویت معلوم به همراه پدر و برادرش اقدام به قاچاق اتباع افاغنه بصورت غیر مجاز از مرزهای غربی کشور به اروپا و کشورهای همجوار می کنند، مراتب با توجه به حساسیت موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات این شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: پس از بررسی صحت و سقم موضوع مشخص گردید که تبعه موصوف با تشکیل باند خانوادگی ؛پس از شناسایی طعمه های خود مبالغی از آنان دریافت و در مکانی خارج از شهرستان پیشوا جهت خروج از کشور جمع آوری می کند.

سرهنگ آدینه وند با اشاره به مشخص شدن زمان انتقال اتباع در نتیجه تحقیقات پلیسی و فعال سازی منابع و مخبرین افزود: هر سه نفر اعضای باند به همراه ۵ تبعه قاچاق درداخل یک خودرو و در حین انتقال در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در خاتمه با اشاره به اقرار صریح کلیه افراد دستگیر شده به بزه انتسابی تصریح کرد: کلیه متهمان پس از تکمیل پرونده و جهت سیر مراحل قانونی  تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =