۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۸

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری باند ۵ نفره سرقت احشام توسط ماموران اداره آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ سرهنگ سلمان آدینه وند در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام شکایت یکی از دامداران مبنی بر ورود پنج جوان به دامداری و سرقت ۲۷ راس گوسفند و ۲۰ راس گوساله و مقادیری وجه نقد موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان این که سارقان با تهدید سلاح گرم پس از تهدید مالباخته اقدام به سرقت احشام کردند ، افزود: با توجه به اینکه سارقان با سرو صورت بسته اقدام به سرقت کرده بودند تنها یکی از آنها توسط شاکی شناسائی و بلافاصله چهره نگاری شد.

وی با اشاره به ارزش ۵۰۰ میلیون ریالی احشام مسروقه ، ادامه داد : با رد زنی گوشی های سرقت شده از مالباخته و با توجه به چهره نگاری از یکی از سارقان مشخص شد سردسته سارقان چوپانی است که به مدت یک هفته برای شاکی کارگری کرده و بعد از این مدت بدون تسویه حساب ناپدید شده است.

آدینه وند ادامه داد : پس از انجام تحقیقات کامل محل اختفاء سردسته باند که همان چوپان مالباخته بود؛ شناسائی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری سردسته باند در مخفیگاهش افزود: سارق دستگیر شده از وضعیت اخلاقی و اجتماعی نابسامانی برخوردار بوده و بارها به بهانه چوپانی در دامداری ها مشغول شده و پس از مدت کوتاهی محل کار خود را بی خبر ترک کرده و سپس دست به سرقت احشام محل کار خود می زده است.

آدینه وند ادامه داد : با توجه به اعترافات سردسته باند ظرف مدت ۴۸ ساعت چهار نفر دیگر اعضای باند دستگیر و پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی گردیند.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در خاتمه از دامداران خواست تا با بالا بردن ضریب ایمنی دامداری خود امکان دسترسی یه احشام را توسط سارقان کاهش داده و قبل از بکار گیری هر فردی برای کارگری یا چوپانی از حسن سابقه و موقعیت اجتماعی و خانوادگی چوپان اطمینان حاصل کنند. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =