دستگیری زن جیب بر سابقه دار خطوط مترو و BRT تهران + عکس

«فاطمه ۲۴ ساله» که آخرین بار ۲۵ بهمن ۹۳ از زندان آزاد شده و پس از آزادی مجدداً به سرقت و جیب‌بری در خطوط مترو و BRT پرداخته بود توسط یکی از مسافران اتوبوس BRT خیابان انقلاب اسلامی در حین سرقت به دام افتاد.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، به نقل از فارس؛ در ساعت ۱۴ مورخه ۴ آبان ۹۴ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره دستگیری سارق در اتوبوس خطوط BRT  در خیابان انقلاب اسلامی به کلانتری ۱۴۸ اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جیب بری و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۶ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

خانم جوانی که با متهم درگیر و مانع از فرار وی شده بود، در شکایت خود عنوان کرد: در حالی متوجه متهم شدم که دست وی در داخل کیف دستی‌ام قرار داشت؛ با متهم درگیر شدم و در حالی که قصد داشت تا پس از رسیدن اتوبوس به ایستگاه از محل متواری شود با کمک سایر مسافران و هوشیاری راننده اتوبوس در خصوص باز نکردن در اتوبوس مانع از فرار وی شدیم.

متهم که در زمان دستگیری خود را به نام فاطمه محمدی معرفی کرده بود، پس از انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار بنام فاطمه. س (۲۵ ساله ) مورد شناسایی قرار گرفت.

بررسی سوابق متهم نشان داد که وی آخرین بار در مورخه ۲۵ بهمن ۹۳ از زندان آزاد شده و بنا بر اعترافاتش سرقت های خود را بلافاصله پس از آزادی مجددا از سر گرفته است.

سرهنگ کارآگاه صفـدر جانپرور، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری این سارق حرفه ای در زمینه جیب بری گفت: همزمان با دستگیری این  متهم، آمار شکایت سرقت های جیب بری از بانوان بویژه در اتوبوس های خطوط BRT ، به میزان قابل ملاحظه ای کاهش داشته است.

سرهنگ جانپرور در ادامه بیان داشت : بدون شک عدم قرار گرفتن تمامی اموال در داخل یک کیف یا جیب لباس ها مانع از سرقت احتمالی تمامی اموال توسط سارق یا سارقین به ویژه به شیوه جیب بری خواهد شد.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با توجه به سوابق متعدد متهم در انجام سرقت به شیوه جیب بری  شناسایی تعدادی از مالباختگانی که همگی به شیوه جیب بری مورد سرقت قرار گرفتند، اعتراف صریح متهم به دهها فقره جیب بری در خطوط اتوبوس BRT و مترو و به جهت شناسایی سایر شکات و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است.

لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهم شدند درخواست می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه کنند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =