فرمانده انتظامی شهرستان قرچک شرق استان تهران از دستگیری باند چهار نفره سارقان و کشف بیش از یک میلیارد ریال اموال مسروقه تجهیزات ساختمانی خبرداد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ سرهنگ ” احمدی “  گفت: عوامل پلیس آگاهی با وقوع سرقت های متعدد تجهیزات ساختمانی مبنی بر گزارش مالباختگان موضوع دستگیری سارق و یا سارقان را در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود : مأموران با بررسی دوربین های مدار بسته در اماکنی که سرقت در آن صورت گرفته بود، چهار نفر را شناسایی و در یک عملیاتی ویژه سارقان را دستگیر کردند.

سرهنگ احمدی در ادامه گفت : با دستگیری اعضای باند در بازجویی مقدماتی به سرقت بیش از یک میلیارد ریال تجهیزات ساختمانی و فلزات ارزشمند اعتراف نموده اند.

وی با اشاره به تشویق اصناف و مراکز تجاری نسبت به نصب دوربین در محل های پرتردد افزود: بحث استفاده از دوربین های الکترونیکی برای حفظ سرمایه ها و پیشگیری از وقوع سرقت را امری اجتناب ناپذیر عنوان کرد. فرمانده انتظامی شهرستان قرچک افزود: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی واموال مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =