دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش تهران در ۷۸ عملیات/ تدبیر برای ترافیک شب عید

رئیس پلیس پایتخت گفت: در طی ۲۴ ساعت ۲۴۱ نفر از اراذل و اوباش پایتخت طی ۷۸ مرحله عملیات دستگیر شدند.

به گزارش تهران نیوز، رئیس پلیس پایتخت گفت: در طی ۲۴ ساعت ۲۴۱ نفر از اراذل و اوباش پایتخت طی ۷۸ مرحله عملیات دستگیر شدند.

سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح ارتقا امنیت و آرامش در تهران بزرگ و دستگیری اراذل و اوباش و مزاحمین محلات در جمع خبرنگاران گفت: در سلسله عملیات های پلیس مبنی بر دستگیری اراذل و اوباش در روز گذشته با هماهنگی مقامات قضایی و طی ۷۸ مرحله عملیات و بازرسی ۹۸ واحد صنفی که عمدتا قهوه خانه ها و باشگاه های بدنسازی بودند در مجموع ۲۴۱ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان محلات دستگیر شدند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: در ۴۰ مورد از این  عملیات ها مردم درخواست اقدام به عملیات را در محله ها به پلیس داده بودند.

وی گفت: طی عملیات های صورت گرفته ۵۴ پارک و تفرجگاه عمومی به طور کامل پاکسازی شد ضمن اینکه بیشتر این اراذل دستگیر شده و پاکسازی ها مربوط به مناطق جرم خیز و جنوب تهران بوده است.

سردار رحیمی ادامه داد: از ۲۴۱ نفر دستگیر شده ۶۳ نفر متاسفانه زیر ۱۸ سال بودند که همه آنها تحویل خانواده هایشان شدند جرایم آنها بیشتر چاقوکشی، عربده کشی، زورگیری با شبه سلاح، درگیری های دسته جمعی و تخریب اموال عمومی بود.

وی گفت: در این عملیات ها ۹ قبضه سلاح جنگی، ۱۷۰ قبضه انواع چاقو و قمه، ۹۵ کیلو مواد مخدر و انواع و اقسام مشروبات الکی و سه هزار داروی تقلبی و تاریخ مصرف گذشته کشف شد.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: موضوع برخورد قاطع و جدی با اراذل و اوباشی که موجب آزار و اذیت مردم شوند با قاطعیت ادامه خواهد داشت و همیشه از اولویت های پلیس خواهد بود.

وی در ادامه صحبت های خود با اشاره به چهارشنبه سوری گفت: از همین الان اعلام می کنم به شدت با کسانی که در حوزه تهیه، توزیع و استفاده از مواد محترقه اقدام کنند به شدت برخورد خواهیم کرد.

سردار رحیمی گفت: در جلسه ای که امروز داشتیم با شناسایی دو پاتوق اصلی فروشندگان مواد شیمیایی به زودی برخوردهای جدی با آنها صورت خواهد گرفت.

وی گفت: کشفیات ما در حوزه مواد محترقه به زودی در نمایشگاهی ارائه خواهد شد.

رئیس پلیس پایتخت در ادامه صحبت های خود به ترافیک سنگین این روزهای تهران به ویژه شب ها اشاره کرد و گفت: به دلیل نزدیک شدن به شب عید ترافیک تهران به ۱۰ شب رسیده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال مردم نیاز به خرید دارند و ما با افزایش پلیس راهور برای شب ها تلاش می کنیم امنیت و آسایش آنها فراهم شود.

مهر

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =