شهید جوکار در این وصیت نامه نوشته است: روح ما شاد می شود، مادر ، پدر ، خواهر و ای برادر ، (اگر) هر لحظه هر دقیقه امام را دعا کنید . از پیشگاه خداوند آرزوی پیروزی نهایی بر آمریکا را خواستارم.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از ره به ری، شهید جوکار در این وصیت نامه نوشته است: روح ما شاد می شود، مادر ، پدر  ، خواهر و ای برادر ، (اگر) هر لحظه هر دقیقه امام را دعا کنید . از پیشگاه خداوند آرزوی پیروزی نهایی بر آمریکا را خواستارم.

از پیشگاه خدا خواستارم که راه (به) کربلا و از کربلا به قدس باز شود. والسلام علیک و رحمه الله وبرکاته / امام را دعا کنید.

 

شهید جوکار در سال 42 به دنیا آمد و در تاریخ 22 بهمن 61 به شهادت رسید.

وصیت نامه شهید قاسم ملکی جوکار :

بنام خداوند

بخشایشگر مهربان همان خدایى که مسلمین جهان را به قیام علیه ظلم علیه فساد و بیدادگرى دعوت مى کند و مستضعفین را دعوت به جهاد مى کند تا چکمه هاى خون آلود مفسدین را از گرده هاى خویش بردارند و من به این دعوت الهى به این دعوتى که بر گردن من نهاده شده لبیک گفتم و به جبهه رفتم تا ملت خود ناموس خود را از ستم برهانم و نگذارم که  نه عراق نه امریکا بر ما حکومت کند. مادر به خدا و به حقانیت خدا قسم که من با میل خود به جنگ رفتم نه با اجبار نه با زور و نه به خاطر خاک عراق. مادرم براى من ناله نکن براى من مویه نکن شاد باش چون آن دنیا من پیش حسین پیش خدا و رسول خدا هستم مادرم حلالم کن ترا به شیرى که دادى ترا به بى خوابى که کشیدى حلالم کن که فقط و فقط حلالیت توست که مرا رستگار مى کند. پدر. پدرجان ترا مى گویم اگر از من بدى دیدى اگر از من حرف بلندى شنیدى از من بگذر که اگر قطره اى از من ناراضى باشى دیگر من شهید نیستم پدر از مرگ من ناراحت مباش سیاه مپوش زیرا سیاه نداى عزاست و من با مرگ خویش شما را  عزادار نکردم. خواهر شیون مکن گریه مکن اشک نریز و فقط حجابت را حفظ کن و پایبند به انقلاب باش و صبر بزرگترین عرصه انقلاب را داشته باش و شجاع باش همچون زینب. برادر. اى برادر اگر من در گذشته با شما بدى کردم یا ناراحتتان کردم از من بگذرید و افتخار کنید که در این راه انقلاب قربانى بر سر کوچه نهادید. به بهترین دوستانم در طى زندگى کوتاهم یوسف و محسن که واقعا دوست من بودند و غمخوارم تقاضا دارم که حلالم کنند اگر گاهى با هم شوخى کردیم و حرفى از دهانم پرید و گفتم مرا بگذرید اى دوستان اى یوسف اى محسن بدانید که دوست شما براى خدا شهید شد و ناراحت نباشید فقط به یاد من باشید و مرا فراموش نکنید دوستان من. من دیگر همان قاسمى که همیشه عاشق جبهه بود پیش شما نیست و به آرزوى دیرینه خویش رسید یعنى لقاا... در خاتمه این پیر زمانه این رهبر دوران این عاشق خدا امانت خدا را تنها نگذارید او را دعا کنید که با روح خدا روح ما شاد مى شود مادر - پدر تو خواهر اى برادر هر لحظه هر دقیقه امام را دعا کنید از پیشگاه خداوند آرزوى پیروزى نهایى با امریکا را خواستارم از پیشگاه خداوند خواستارم که راه کربلا و از کربلا به قدس باز شود.

والسلام علیکم و رحمة ا... و برکاته.

امام را دعا کنید.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =