نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه شعار مرگ بر آمریکا حذف شدنی نیست، گفت: حذف شعار مرگ بر آمریکا کمک به جنایات ضد بشری آمریکا علیه ملت ایران و دنیا است.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به برخی اظهارات درباره حذف شعار مرگ بر آمریکا اظهار کرد: مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم شعار اعتقادی ملت ایران است.

*مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم شعار ملی و اعتقادی است 

وی افزود: مردم به این باور رسیده‌اند که تمام مشکلات موجود در راستای سازندگی کشور و دیگر موانع از آمریکا و صهیونیسم سرچشمه می‌گیرد.

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: با تأکید بر اینکه مرگ بر آمریکا شعار ملی و اعتقادی است، تصریح کرد: اگر قرار باشد روزی ملت ایران شعار مرگ بر آمریکا را حذف کند باید روزی برسد که آمریکا رسماً به جنایت‌های خود اعتراف کند و تعهد دهد آنها را تکرار نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه شعار مرگ بر آمریکا با توجه به جنایات این کشور حذف شدنی نیست، تصریح کرد: اگر شعار مرگ بر آمریکا حذف شود کمک به دشمنان نظام و کمک به جنایات آمریکا علیه ملت ایران و دنیا است که هرگز از یادها نمی‌رود.

*دست دراز کردن به طرف آمریکا اشتباه سختی است

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: حذف شعار مرگ بر آمریکا این کشور را به اقدام‌های ضد بشری در دنیا تشویق می‌کند.

وی متذکر شد: کسانی که به طرف آمریکا دست دراز کرده‌اند به سختی در اشتباه هستند.

*شعار مرگ بر آمریکا قوی‌تر شود/دولت بدون دخالت دیگران کار کند

وی، تأکید کرد: شعار مرگ بر آمریکا باید قوی‌تر شود تا آنها تصور نکنند با یک مذاکره و چراغ سبز نشان دادن ملت ایران تمام گذشته‌هایش را از یاد می‌برد.

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: اگر قرار است ارتباطات دو ملت برقرار شود باید آمریکا بپذیرد که اشتباه کرده و مرتکب جنایات زیادی شده است.

وی درباره استقلال کاری دولت روحانی تصریح کرد: دولت روحانی باید در امور اجرایی کشور به صورت مستقل عمل کند و هرگونه دخالت در این زمینه موجب بروز مشکلات در کشور می‌شود.

منبع : فارس

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =