۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵
دست و پا زدن های مجری فراری

مجری فراری تلویزیون که زمینه را برای برگشت به ایران فراهم ندید، باز هم به فحاشی روی آورد!

به گزارش تهران نیوز ، مجری سابق شبکه تهران، که چند سالی است به آمریکا پناهنده شده، ظرف دو سال گذشته با واسطه تراشی چند بار به مراجع امنیتی برای برگشتن به ایران پیغام و پسغام داده است.ظاهرا وی با وجود انجام برخی اقدامات زمینه را برای برگشتن مهیا ندید.به همین دلیل مدتی پیش در گفت‌وگو با یک سایت فارسی زبان به فحاشی روی آورد و در اظهار نظری مبهم گفت: «تلویزیون می‌خواست از من گاف بگیرد. برای همین فرار کردم!»
او نگفت اصلا چرا باید تلویزیون از او گاف بگیرد و آن چه گافی بوده است که بابت ندادن آن گاف، مجبور به فرار شده است؟!
این مجری سابق تلویزیون پس از خروج از ایران با مشکلات معیشتی فراوانی مواجه شده و برای گذران زندگی خود تقریباً هر اقدامی از تعریف و تمجید از رژیم پهلوی گرفته تا توهین به مقدسات را انجام داده است.
یکی از اتفاق‌های معمول در حوزه فرهنگی، تطمیع برخی فعالان هنری و فرهنگی برای خروج از ایران است. این فعالان پس از خروج مدتی در نقش پادو برای رسانه‌های معاند فعالیت می‌کنند و وقتی تاریخ مصرف آنان تمام شد، تازه می‌فهمند که چه کلاه گشادی به سر آنها رفته و آنچه نوید داده می‌شد؛ سرابی بیش نبوده است.
هفته پیش یکی از همین افراد و کارگردان سابق سیما، که گفته بود ضوابط تلویزیون ایران دست و پا گیر است، از مهاجرتش به شبکه جم تی وی ابراز پشیمانی کرده و خواهان برگشتن به  ایران شد!
منبع: کیهان
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =