دشمنان زخم خورده از ملت ایران در 22 بهمن جنایت سیستان را رقم زدند

دیپلمات وزارت امور خارجه گفت: دشمنان معتقد بودند که نظام چهل سالگی خود را نخواهد دید اما بعد از مشاهده حماسه آفرینی مردم و پیروزی در برابر توطئه‌های دشمن تصمیم به ضربه زدن به مردم گرفتند.

محمدرضا خرمیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، در خصوص حمله انتحاری اخیر گروهای تروریستی در جنوب کشورمان اظهار کرد: دشمنان از اول انقلاب از هر فرصتی برای ضربه زدن به مردم و نظام استفاده کردند، این‌ها بعد از این حماسه‌ آفرینی مردم در 22 بهمن آن‌ها تاب نیاوردند. وی گفت: دشمنان معتقد بودند که نظام چهل سالگی خود را نخواهد دید اما بعد از مشاهده حماسه آفرینی مردم و پیروزی در برابر توطئه‌های دشمن تصمیم به ضربه زدن به مردم گرفتند.

بیشتر بخوانید: 

انفجار انتحاری در سیستان و بلوچستان 

انتقام خون شهدای مظلوم را از دشمنان می‌گیریم

این دیپلمات وزارت امور خارجه به کنفرانس ورشو در لهستان اشاره کرد و اذعان داشت: این اولین کنفرانس علیه جمهوری اسلامی ایران نیست  و نشست‌های متفاوت زیادی گذاشتند اما تا به حال نتوانستند به نتیجه برسند. خرمیان افزود: در طول تاریخ مشاهده کردیم که بارها کشور از سوی دشمنان مختلف مورد تهاجم قرار گرفت اما آب از آب تکان نخورد. هشت سال جنگ تحمیلی، تحریم‌ها، فتنه‌ها و هزاران دسیسه‌ دیگر هنوز هم انقلاب همچنان استوار و پار برجا است. انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =