دشمن از ایمان رزمندگان ما هراس دارد/فیش های نجومی با شاخص های تربیت یافتگان انقلاب اسلامی مغایرت دارد

مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: امروز فرماند هان دشمن این جملات را از نقل امام (ره) نقل می کنند که رزمندگان و تربیت یافتگان انقلاب اسلامی ایران هرچه در مسیر مجاهدت پیش می روند خاشع تر می شوند . این شاخص ها با فیش های نجومی مغایرت دارد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری اقتدار ملارد، اولین یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان ملارد با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و سخنرانی سردار خسرو عروج مشاور عالی فرمانده کل سپاه در حسینیه امام حسن مجتبی (ع) شهر مارلیک برگزار شد .

سردار خسرو عروج در این مراسم بااشاره به فرهنگ ایثار و شهادت گفت : تربیت یافتگان مکتب انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) کسانی هستند که در راه اسلام و اعتلای فرهنگ اسلامی خاشعانه زندگی می کنند و مقتدرانه ایستادگی و جهاد می کنند.

وی با اشاره به نشانه های مجاهدان و رزمندگان واقعی و سبک زندگی آن ها اذعان کرد : امام خمینی (ره) درباره این افراد می فرماید آن ها کسانی هستند که دشمنان با دیدن آن ها هراس تمام وجودشان را می گیرد . این تعبیر در حالی است که حضرت امام (ره) در جایی دیگر می فرمایند : ایشان دوای دردهای کسانی هستند که آن ها را می بینند .

مشاور عالی فرمانده کل سپاه تشریح کرد : این افراد همانگونه که امام فرمودند چیزی برای خود نمی خواهند . مردم بدانند هر که در این عالم به واسطه مجاهدت هایی که کرده است برای خود چیزی بخواهد اصل نیست و بدلی است . رزمندگان واقعی چیزی برای خود نمی خواهند .

photo_2016-07-31_09-57-09

وی افزود : امام خمینی (ره) درباره این افراد می فرمایند آن ها هرچه جلو می روند افتاده حال تر می شوند.امروز فرماند هان دشمن این جملات را از نقل امام (ره) نقل می کنند که این افراد هرچه در مسیر مجاهدت پیش می روند خاشع تر می شوند . این شاخص ها با فیش های نجومی مغایرت دارد .

سردار عروج تصریح کرد: امام خمینی(ره) در خصوص سبک زندگی این افراد می فرمایند سبک زندگی شان مانند مستضعف ترین مردم است .

وی افزود: اگر این افراد وارد میدان جنگ شوند آن ها را به اندازه یک عالم می بینند . سربازان اسرائیلی حاضر در جنگ با حزب الله بیان می کردند که در میدان جنگ یک لشگر در مقابل ما می جنگید درحالی که وقتی بررسی می کردیم متوجه می شدیم تنها تعداد کم از رزمندگان در جبهه مقابل آن ها بودند .

این رزمنده جبهه مقاومت اظهار کرد : این فرهنگ و سبک زندگی انقلابی است که دشمنان از آن واهمه دارند . تقویت سیستم دفاعی کاری عاقلانه و بازدارنده است اما آن چیز که دشمن از آن ترس دارد فرهنگ ، ایمان و اعتقادات اسلامی ما است .

وی افزود : امروز تمام حملات به رهبر بی بدیل ما است که پرچم انقلاب را در این طوفان عظیم به جلو می برد و با همه بشریت صحبت می کند تا آن ها را به یک جایی برساند.

سردار عروج با اشاره به شهدا و جایگاه والای آن ها گفت : شهدا فقط برای ما نیستند آنها به تمام بشریت تعلق دارند . گاهی که با خانواده این شهدا سر میزنیم مشاهده می کنیم سبک زندگی آن ها درست همانگونه است که امام عزیزمان تعریف فرمودند .

پیکر شهید مدافع حرم رمضان فضل زاده در این مراسم مهمان عاشقان ولایت و شهادت بود.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =