مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران اظهار داشت: امروز دشمن در پی گسترش فتوحات و سرزمین ها نیست، امروز آن ها آمده اند تا دین ما را نابود کنند و کشور را از بین ببرند، آن ها می خواند تسخیر فرهنگی کنند که این می طلبد ما کاملا هوشیار باشیم.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از رباط کریم؛ بیژن سلیمان پور، فرماندار شهرستان رباط کریم امروز در جلسه انتخاب اعضای هیئت رییسه شورای روابط عمومی ها اظهارکرد: ارتباط گیری مسأله ای است که در وجود هر انسانی نهاده شده و همیشه به دنبال آن خواهد بود.

وی افزود: یک فرد تا هنگام مرگ همواره در حال ارتباط گیری با محیط اطراف خود بوده و سعی در گسترش آن دارد.

فرماندار شهرستان رباط کریم ادامه داد: حتی  هنگام تشکیل ملت ها در نظام های بین الملل این رابطه حرفی برای گفتن دارد و حرکت به سمت آن برای رسیدن به آرمان ها مدنظر هر ملتی است.

وی با تأکید بر توجه خاص مدیران به رابطان فعال، تصریح کرد: یک مدیر باید تلاش کند روابط عمومی خوبی داشته باشد و تنها به تبلیغات توجه نکند.

سلیمان پور اضافه کرد: رابطان یک اداره باید جایگاه خود را درک کنند و درصدد رسیدن به آرمان ها برآیند.

وی با مهم خواندن صفت ناقدی رابطان عمومی،آن ها را به اصل خویشتن داری فراخواند و اظهار کرد: این ها باید مدیران سازمان ها را نقد کنند و بردباری را یک ویژگی مهم برای خود بدانند.

فرماندارشهرستان رباط کریم یاد آور شد: مردم ولی نعمت ما هستند و باید عرصه خدمت رسانی به آن ها فراموش نشود و در این راستا باید صبور باشیم و گرنه در کار خود ضعیف خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش، روابط عمومی های ادارت را به مطالعه در راستای وظایف اداری خود فراخواند و گفت: مطالعه کاری را فراموش نکنید تا با بی سوادی در برابر انتقادات و پیشنهادات مردم قرار نگیرید.

در ادامه مهدوی شاهرودی، مشاور استاندار و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با مهم خواندن نقش فضای مجازی و رسانه ها در دنیای امروزی تصریح کرد: نمی شود نقش آن ها را انکار کرد و باید درصدد بهره گیری مطلوب از آن ها باشیم.

وی افزود: امروز دشمن در پی گسترش فتوحات و سرزمین ها نیست، امروز آن ها آمده اند تا دین ما را نابود کنند و کشور را از بین ببرند، آن ها می خواند تسخیر فرهنگی کنند که این می طلبد ما کاملا هوشیار باشیم.

مهدوی شاهرودی ادامه داد:  دشمن بیش از ۴۰۰۰ سایت فعال دارد و در کنار آن هم سایت های دیگری فعالیت می کنند، آن ها با تمام لشکر آمده اند ما هم باید تلاش کنیم.

وی بر نیاز سنجی جوانان تأکید کرد و گفت: دربرنامه ها و سخنرانی هاو… خود باید نیاز جوان را برطرف کنیم و به نیازهای خود توجه نکنیم.

 مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در ادامه با مهم خواندن نقش روابط عمومی ها، تصریح کرد: روابط عمومی امری فراتراز تبلیغات است، تبلیغ یک طرفه و تأثیر آن فانی اما روابط عمومی دو طرفه و ماندگار است.

 گفتنی است، در این جلسه که مسئولان روابط عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان رباط کریم حضور داشتند،اعضای جدید هئیت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها انتخاب و معرفی شدند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =