دشمن به دنبال کشاندن جنگ‌های نیابتی به مرزهای ایران است/ در عرصه ی اقتصادی نیز باید عملیات بیت‌المقدس انجام دهیم

سردار علی نصیری گفت: عربستان همان جنایت‌هایی را در یمن انجام می‌دهد که اسرائیل در غزه انجام داده است امروز آنها به دنبال این هستند که این جنگ های نیابتی را به مرز های ما بکشانند ولی قطعا ذهی خیال باطل، مردم ایران زنده اند مردم ایران پویا هستند.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، به نقل از راه مبین؛ سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران که به مناسبت ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار و همچنین در پیش بودن سوم خرداد سالروز عملیات آزادسازی خرمشهر در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهریار اظهار داشت: سپاه مولود انقلاب است و با انقلاب عجین شده است و اوج دلدادگی سپاه را می‌توان در پیروزی‌های متعدد انقلاب در برهه های مختلف و به ویژه در جنگ تحمیلی مشاهده کرد.

سردار نصیری گفت: در سال 59 شرایط آرمانی برای ورود به جنگ برای کشور وجود نداشت و بعد از پیروزی انقلاب قائله‌های مختلفی بر انقلاب تحمیل شد که بحمدالله از این آزمایشات سخت مردم و انقلاب با پیروزی فارغ شدند.

علی نصیری در ادامه بیان کرد: آن چیزی که پیروزی انقلاب در برهه‌های مختلف و شکست دشمنان را رقم زد، ابعاد نرم افزاری انقلاب بود که ریشه اسلامی آن رهبری فقیه متکی به قرآن و عترت و مقابله با زیاده خواهی های قدرت‌های استکباری بود.

فرمانده سپاه استان تهران گفت: در عملیات بیت‌المقدس عراقی‌ها در منطقه ی خرمشهر 19000 نفر اسیر متحمل شدند و بخش زیادی از توان نظامی ارتش عراق بین 40 تا 80 درصد آسیب دید اینجا دیگر برگ برنده در اختیار نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و بعد از عملیات بیت‌المقدس ارتش عراق دوباره نیاز به بازسازی پیدا کرد. کشور های عربی منطقه دوباره صدام را به عنوان کسی که در مقابل انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، تجهیز کامل کردند.

سردار علی نصیری افزود:. اگر امروز ما توانستیم انقلاب خودمان و نرم افزار تفکر انقلاب را که امام به ما هدیه کرد به جهان اسلام صادر کنیم به خاطر ایستادگی و خون شهداست و می‌بینیم که امروز از مدلی که جمهوری اسلامی اجرا کرده است کپی برداری می‌کنند. امروز شما می‌بینید که مسلمانان در یمن، سوریه، لبنان و غزه با دست خالی در مقابل دشمنان پیروز هستند و به خاطر این است که الگوی موفق را دیده‌اند و امروز دشمن فهمیده است که با مردم ایران نمی‌تواند به یک رویارویی دیگر مثل جنگ 8 ساله قرار بگیرد.

فرمانده سپاه حضرت سید الشهدا (ع) استان تهران در پایان اظهار داشت: امروز این نرم افزار یک نرم افزار فکری است یک نرم افزار اعتقادی است نرم افزاری است که به عنوان اسلام امام خمینی (ره) از آن یاد می شود و این نسخه ی واقعی از اسلام است این نسخه از اسلام عاشورایی است که ذلت ندارد و به خاطر همین گروه های تکفیری را از جنس اسلامی ایجاد می‌کنند و به جان کشور های منطقه می‌اندازند. امروز می‌بینید عربستان همان جنایت‌هایی را در یمن انجام می‌دهد که اسرائیل در غزه انجام داده است امروز آنها به دنبال این هستند که این جنگ های نیابتی را به مرز های ما بکشانند ولی قطعاً زهی خیال باطل، مردم ایران زنده‌اند مردم ایران پویا هستند ما باید مقتدرانه با همدلی و هم زبانی که حضرت آقا تاکید کردند محکم بایستیم. آنها به دنبال این هستند که در عرصه سیاسی هم به ما فشار بیاورند اما آن چیزی را که رهبرمان بیان فرمودند فصل الخطاب همه چیز است و همه باید به آن دقت کنیم ما نیاز به این داریم که در عرصه سیاسی عملیات بیت‌المقدس انجام دهیم در عرصه ی اقتصادی نیز باید عملیات انجام دهیم.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =