دشمن از روحیه شهادت طلبی ملت ایران می ترسد

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک گفت: دشمن از روحیه شهادت طلبی ملت ایران می ترسند و سعی در از بین بردن این روحیه در بین جوانان دارد.

به گزارش تهران نیوز ،  به نقل از قرچک آنلاین- یادمان شهدای دانش آموز درمدرسه موثق پور شهرستان قرچک با حضور مسئولان و دانش آموزان افتتاح شد.

علی اصغر شهیری جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک در این مراسم اظهار داشت: شهدا برای دفاع از اسلام از همه تعلقات خود گذشتند و برای دفاع از حریم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران به جنگ حق علیه باطل رفتند و با نثار جان خود امنیت و آرامش برای کشور به ارمغان آوردند.

وی با اشاره به شهدای دانش آموز گفت: تعداد زیادی از دانش آموزان کشور به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی در جبهه ها حضور یافته و بسیاری از آنان نیز در این راه به شهادت رسیدند.

photo_2016-10-29_17-56-41

شهیری تاکید کرد: جوانان و نوجوانان نسل امروز باید با روحیات و سبک زندگی دانش آموزان شهید آشنا شوند و با حضور فعال در صحنه های انقلاب دشمن را به زانو در آورده و به خاک بکشند.

وی افزود: بسیج دانش آوزی یک نهاد آموزشی است که با کارهای فرهنگی، اجتماعی و علمی در زمینه ارتقای توان دانش آموزان گام بر می دارد و در بین دانش آموزان از جایگاه درخشانی برخوردار است.

photo_2016-10-29_18-00-53

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک تصریح کرد: دشمن از سلاح ما نمی ترسد، آنان از روحیه شهادت طلبی ملت ایران می ترسند و سعی در از بین بردن این روحیه در بین جوانان دارد.

وی با اشاره به امنیت و آسایش کشور، بیان کرد: شهدا قهرمانان این کشور هستند، همه ما مدیون خون شهدای این انقلاب هستیم و امروز با شهدا پیمان می بندیم که درمقابل زورگویهای مستکبرین ایستادگی کنیم.

photo_2016-10-29_17-54-50

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =