امام جمعه موقت تهران برگزاری جلسات با حضور برخی سیاسیون مردود شده در فتنه را یکی دیگر از حلقه های مهاجم دانست و تاکید کرد: آنها با در دست داشتن رسانه هایی با بودجه بیت‌المال مسلمین، احکام مترقی اسلام را زیر سؤال می‌برند و سعی دارند در مقابل ولایت مطلقه فقیه بایستند.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از اقتدار ملارد؛ مسجد جامع امام جعفر صادق (ع) سرآسیاب ملارد به مناسبت بزرگداشت شهدای فتنه وشهید امر به معروف و نهی از منکر میزبان امام جمعه موقت تهران حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صدیقی بود.

مدرس اخلاق حوزه های علمیه، شهید علی خلیلی را طلبه ای با تقوا و بسیجی‌ای عاشق دانست که برای دفاع از ناموس و مملکت خود شهد شیرین شهادت را نوشید تا بار دیگر خون شهید، روحی تازه در جامعه تزریق کند، تا مسئولین و مردم به فکر مقابله با تهید جنگ نرمدشمن سراپا مسلح بیافتند.

malard31

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: دین ناموس خداست و دفاع از دین از بر دفاع از ناموس ارجحیت دارد چرا که دفاع از ناموس در جامعه ای که به بی دینی گرفتار شده است و مسخ شیطان گردیده امری اجتناب ناپذیر است و از فطرت خدادادی حساسیت به ناموس که در اکثر حیوانات نیز بدیهی است انسان را محروم می‌سازد.

جهاد تنها راه حفاظت از دین

حجت الاسلام صدیقی سدهای عدم محرومیت از دینداری را جهاد در راه خدا برشمرد و خاطر نشان کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی اگر جهاد، رزمندگان و بسیج نبود مهاجمین هم خاک ایران اسلامی را می‌گرفتند و هم به نوامیس ما تجاوز می‌کردند تا آبروی ملت مسلمان را بریزند و ثروت‌هایمان را به غارت ببرند.

وی پیروزی و دفاع در جنگ تحمیلی را از دستاوردهای ولایت فقیه و فرمان پذیری و گوش به فرمان بودن ولی امر مسلمین دانست که در مواقع حساس راهبرد معنوی دارد، زیرا ملتی که زیر پرچم ولایت و زیر پرچم امام حسین (ع) با شعار «هیهات من الذله» ایستاده است از نصرت خدا بهره‌مند می‌شود و توان مقابله با تمام استکبار را در خود می‌بیند.

malard21

جنگ بعد از پیامبر، جنگ با منافقین است

آیت الله صدیقی مبارزه حضرت زهرا (س) را در مقابله با جبهه نفاق الگوی عملی عنوان کرد که به عنوان «بقیه النبوه» پس از حضرت رسول (ص) پرچم دار این مبارزه است.

وی با تشریح برنامه ریزی‌های صورت گرفته در جبهه منافقین برای ضربه زدن به ناموس خدا توسط ماهواره‌ها و دیگر رسانه ای ارتباطی گفت: افرادی در داخل کشور وجود دارند که نه تنها در جهت مقابله با جنگ نرم اقدامی انجام نمی‌دهند بلکه زبان گویای مستکبرین در ترویج این نوع پدیده‌ها می‌باشند.

malard11

خطیب نماز جمعه تهران گفت: اقداماتی این چنین در جهت کمرنگ جلوه دادن ما می‌توانیم است که غرب و جهان کفر سعی در ترویج آن در بین ملل مسلمان دارد و مسئله هسته ای یکی از اقدامات این چنینی است که منافقین در حال طرح ریزی آن هستند.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به معضل حجاب در دانشگاه‌ها، بازگشت اساتید مطرود شده به دانشگاه های اسلامی را یکی دیگر از حلقه های ترویج دهنده فساد در جامعه دانست که سعی در بی محتوا کردن فرهنگ اصیل اسلامی دارد.

وی برگزاری جلسات با حضور برخی سیاسیون مردود شده در فتنه را یکی دیگر از حلقه های مهاجم دانست و تاکید کرد: آنها با در دست داشتن رسانه هایی با بودجه بیت‌المال مسلمین، احکام مترقی اسلام را زیر سؤال می‌برند و سعی دارند در مقابل ولایت مطلقه فقیه بایستند.

malard10

خطیب نماز جمعه تهران در بخش آخر سخنان خود که مقارن با مجلس روضه ماهانه بود، اظهار داشت: خون شهید فساد را از بین می‌برد و ما آماده هستیم تا هرکجا احساس نیاز شود با خون خود حق و باطل را به همگان معرفی کنیم و با دادن خون خود مساجد، حسینیه‌ها و مجالس عزاداری را برگزار کنیم. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =