دفاع از حقوق بشر در سازمان ملل لاف بزرگی است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: دفاع از حقوق بشر در سازمان ملل لاف بزرگی است و دنیا فهمیده که کفه ترازوی سازمان ملل به سمت استکبار جهانی سنگینی می کند.

به گزارش سرویس فرهنگی تهران نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد رخداد های منطقه گفت: امریکا و اسرائیل تکیه گاه غنی برای آل سعود در حمله به یمن و کشتار در بدنه جهان اسلام محسشوب می شوند.

وی با تاکید بر اینکه امریکا و اسرائیل طراح درون تشکیلاتی ماشین جنگی عربستان سعودی در یمن است، تصریح کرد: عربستانی ها برای اجرای مدل نسل کشی رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی در کنار بمباران بیمارستانها از بمب های فسفری استفاده می کنند.

سالک تصریح کرد: عربستان سعودی در جهان اسلام چهره واقعی منافق بر سیمای خود دارد و پهن کننده سفره استکباری، استکبار جهانی در جهان اسلام می باشند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به این موضوع که سازمان ملل وجدان مرده و به خواب رفته دارد، اضافه کرد: این سازمان به اصطلاح مدافع حقوق بشر در برابر جنایات آل سعود و اسرائیل و امریکا در جهان اسلام سکوت کرده و بر خلاف ساختاری که برای آن طراحی شده مدافع استکبار جهانی است.

وی اظهار داشت: دفاع از حقوق بشر در سازمان ملل لاف بزرگی است و دنیا فهمیده که کفه ترازوی سازمان ملل به سمت استکبار جهانی سنگینی می کند و دفاعی از مظلوم در برنامه های سازمان ملل وجود خارجی ندارد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =