دفتر مرکزی سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان پیشوا با حضور فرماندار این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ عباس ملکوتی خواه اظهار داشت: در سرشماری عمومی کشاورزی اطلاعات ارزشمندی در زمینه خصوصیات پایه ای و ساختاری بخش کشاورزی حاصل خواهد شود و با توجه به موفقیت و رتبه خوب شهرستان در تولید محصولات کشاورزی سرشماری دقیق و منظم قطعا نقش مهمی در سیاستگذاری، نظارت و ارزیابی و همچنین اختصاص تسهیلات لازم در توسعه طرح های کشاورزی شهرستان دارد.

فرماندار شهرستان پیشوا با بیان این که این یک طرح بزرگ و ملی است و در کلیه نقاط روستایی که در حوزه تولیدات کشاورزی فعال هستند سرشماری اجرا می شود، گفت: خصوصیات هر کدام به صورت جداگانه ثبت و در برنامه پنجم توسعه کشور در بخش کشاورزی به جهت توسعه و ارتقاء بخش کشاورزی تمهیدات لازم اندیشیده خواهد شد.

ملکوتی خواه تصریح کرد: نیاز است مامورین سرشماری آموزش های لازم را ببینند تا سرشماری با موفقیت کامل به اتمام برسد و اجرای صحیح این امر کمک به توسعه کشاورزی منطقه است.

بنابراین گزارش، سرشماری عمومی بخش کشاورزی از ۵ مهرماه با هدف اجرای تهیه چهار چوب آماری طرح های بخش کشاورزی،تهیه اطلاعات لازم ساختاری و پایه ای و تهیه آمارهای مورد نیاز در برنامه های آینده کشور اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =