دفتر کمیته امداد امام خمینی (ره) آبسرد برای ارائه خدمات بهتر به نیازمندان آبسرد و کیلان راه‌ اندازی شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز؛‌ دفتر نمایندگی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آبسرد با حضور امام جمعه آبسرد، فرماندار شهرستان دماوند، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دماوند، شهردار و اعضای شورای اسلامی آبسرد و فرماندهان بسیج و کلانتری آبسرد در این شهر افتتاح شد. رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دماوند در افتتاحیه دفتر کمیته امداد در شهر آبسرد اظهار داشت: برای سهولت کار مددجویان شهرهای آبسرد و کیلان، مجوز ایجاد دفتری را در آبسرد گرفتیم که بتوانیم آن‌ها را راهنمایی و هدایت کنیم و کارسازی‌ هایی صورت گیرد و این دفتر تنها اداره حمایتی در شهر آبسرد محسوب می‌شود. وحید زمان با بیان اینکه نیروی انسانی این دفتر تأمین شده است، تصریح کرد: کارهای آن در حال انجام است؛ پنج میلیون تومان تجهیزات اداری خریداری شده که تا پایان شهریور ماه در این دفتر در آبسرد مستقر می‌شود.

KomiteEmdad

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دماوند ادامه داد: تمام خدماتی که اکنون در اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) دماوند ارائه می‌‌شود، در این دفتر نیز ارائه می‌ شود و مردم می‌توانند از آن خدمات استفاده و دیگر نیازی نیست به مرکز شهرستان مراجعه کنند.

زمان با بیان اینکه کمک‌ های مردمی در همین مکان جمع‌ آوری می‌شود، گفت: تمام کمک‌ ها در شهر آبسرد هزینه می‌ شود؛ افرادی که در این دفتر مشغول به کار می‌شوند، خیران و نیازمندان آبسرد و کیلان را شناسایی می‌کنند تا بتوانند به آن‌ها خدمات ارائه کنند. وی با بیان اینکه به افاغنه نمی‌توانیم خدمات ارائه دهیم، اضافه کرد: قطعا افراد نیازمند شناسایی می‌شوند و امیدواریم بتوانیم آن‌ها را با کمک شهرداری و شورای اسلامی آبسرد سازماندهی کنیم و با توجه به جمعیت آبسرد و روستاهای اطراف وضع معیشتی مردم را بهبود بخشیم. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =