نماینده مردم دماوند فیروزکوه در مجلس گفت: دماوند هیچگونه امکانات بیمه تأمین اجتماعی را ندارد اما مقرر شده بزودی یک کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی کلنگ زنی شود.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از تارود؛ حمیدرضا مشهدی عباسی با اشاره به پیگیری پروژه های نیمه تمام در حوزه های بهداشت و درمان و راه دماوند و فیروزکوه اظهار داشت: هم اکنون در حال پیگیری های لازم هستیم که تا پایان سال آینده محقق شود و در این بین برخی از سرمایه گذارانی آمادگی خود را اعلام داشته اند که با پیگیری های صورت گرفته بزودی شده در بخش سرمایه گذاری ورود می کنند.

این مسئول در پاسخ به سوالی در خصوص اقدامات شاخص پیش رو در حوزه فیروزکوه و دماوند با اشاره به موضوع راه و ترافیک گیلاوند که طرحی ملی نیز است، اعلام کرد: نشست های مختلفی با وزیر راه صورت گرفته و نتایج خوبی را در پی داشته است.

وی گفت: با توجه به اینکه اکثر ترددهای کشور از طریق شاهراه های اصلی همچون هراز و فیروزکوه صورت می گیرد، در روزهای تعطیل با ترافیک سنگینی در گیلاوند دماوند روبرو هستیم که با پیگیری های لازم کمربندی احداث می شود.

مشهدی عباسی ادامه داد: با احداث کمربندی در دو مسیر مُسکن های لازم برای ترافیک گیلاوند را با کمک شهرداری و اداره راه خواهیم داشت، یک مسیر از بافت قدیم مرکز شهر دماوند به رودهن و مسیر دیگر نیز بلوار بعثت منطقه گیلاوند دماوند است که اکنون یک سوم آن باقی مانده، امید می رود با تلاش و کمک های شهرداری و وزارت راه بزودی تکمیل و بهره برداری شود.

تسهیل تردد در مسیر گرمسار به فیروزکوه

نماینده مردم دماوند فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث ورودی روستای مهرآباد رودهن نیز بودجه زیرگذر اختصاص و طراحی آن توسط وزارت راه صورت گرفته همچنین یک کمربندی در رودهن احداث خواهد شد.

وی از اجرای یک پروژه در منطقه ایوانکی به کیلان و آبسرد خبر داد و یادآور شد: قسمتی از این پروژه در استان سمنان شهرستان گرمسار انجام شده و طی جلساتی که با مدیران دو استان برگزار شده، اجرای پروژه در قسمت های باقیمانده کیلان و آبسرد و دماوند سرعت می گیرد، همچنین مسیر دیگری نیز از گرمسار به محمودآباد فیروزکوه در حال احداث است که ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به آن اختصاص یافته تا تردد در مسیر گرمسار به فیروزکوه نیز تسهیل شود.

مشهدی عباسی اضافه کرد: دماوند از هیچگونه امکانات بیمه تأمین اجتماعی برخوردار نیست که در این زمینه مقرر شده یک کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی طی ماه‌های آینده کلنگ زنی شود، هر چند که این موضوع باید یک سال پیش انجام می شد.

به هر روی امید می رود که با اتفاق نظر و همدلی تمامی نمایندگان شهرستانهای استان تهران در بهارستان، در چند صباح باقیمانده از عمر مجلس نهم، شاهد گام های موثر در راستای افزایش رفاه عمومی و رفع محرومیت ها به نحوی درخور شأن و شهرت مهمترین استان کشور باشیم.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =