عضو تیم ملی والیبال تاکید کرد: هر ورزشی که مدعی است می‌تواند در رقابت‌های جهانی رتبه‌های بالایی به دست آورد بایستی از سوی دولت و وزارت ورزش حمایت شود و ورزشکاران آن پول‌های خوبی بگیرند.

فرهاد ظریف عضو تیم ملی والیبال در گفت و گو با سرویس ورزشی آفتاب ری؛ با پیروزی‌های تیم ملی در مسابقات جهانی و فتح پیاپی قله‌های افتخار، والیبال به نسبت سایر رشته‌های ورزشی توسعه مطلوبی داشته که این موضوع باعث بالارفتن میزان قرارداد بازیکنان والیبال و به دنبال آن هزینه‌های تیمداری در لیگ برتر این ورزش شده است.

 وی در ادامه عنوان کرد: هر ورزشی که مدعی است می‌تواند در رقابت‌های جهانی رتبه‌های بالایی به دست آورد بایستی از سوی دولت و وزارت ورزش حمایت شود و ورزشکاران آن پول‌های خوبی بگیرند.

لیبروی تیم ملی گفت: ما موافق این هستیم که به همه ورزشکاران موفق به صورت یکسان رسیدگی شود و کوچک­ترین اعتراضی در این زمینه نداریم. ضمن اینکه در تمام دنیا به ورزشکاری که موثرتر است پول بیشتری پرداخت می‌کنند.

ظریف درخصوص اینکه مبالغ بالای پرداختی در آینده موجب افت ملی پوشان والیبال خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: بچه‌های تیم ملی والیبال راه خود را پیدا کرده‌اند و پول هر چه قدر باشد هم آنها را اشباع نخواهد کرد.

 وی همچنین افزود: اینکه قهرمان آسیا شده‌ایم و در جمع 6 تیم برتر مسابقات جهانی قرار گرفتیم افتخارات بزرگی است اما هدف ما این است که ضمن حفظ موفقیت‌های گذشته آنها را ارتقاء بخشیم.

 عضو تیم ملی والیبال گفت: پس از آنکه در اینچئون قهرمان شدیم، تصمیم گرفتیم تا به هدف بزرگتری برسیم. آن هدف هم چیزی جز کسب مدال المپیک ریو برزیل نخواهد بود. دیگر آن دوران گذشته است که ما برای حضور در المپیک تلاش کنیم.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =