عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از تأخیر به وجود آمده در پرداخت حقوق‌های نیروهای مسلح، گفت: در همه جای دنیا به نیروهای مسلح توجه ویژه‌ای می‌شود.

به گزارش آفتاب ری احمد امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه امروز جلسه کمیته دفاعی کمیسیون برنامه، ‌بودجه و محاسبات مجلس با حضور مسئولان دستگاه‌های ذی‌ربط در نیروهای مسلح برگزار شد، گفت: متأسفانه دولت هنوز حقوق ماه گذشته کارکنان سازمان‌ها و نهادهای دفاعی را پرداخت نکرده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تأخیر ایجاد شده از سوی دولت در پرداخت حقوق نیروهای مسلح گفت: این در حالی است که حقوق‌های همه کارکنان نهادهای دولتی پرداخت شده و تنها نیروهای مسلح هستند که هنوز حقوق خود را دریافت نکرده‌اند. این در حالی است که در تمام دنیا توجه ویژه‌ای به کارکنان سازمان‌های دفاعی و نظامی می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه، ‌بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری اینکه نیروهای مسلح افرادی مخلص و با ایمانند، تصریح کرد: باید نسبت به افرادی که از دین، وطن و انقلاب ما دفاع می‌کنند، ‌تقدیر و تشکر ویژه‌ای به عمل آورد و جایگاه مخصوصی برای آنها در نظر گرفت.

وی همچنین با تأکید بر تعجیل دولت در پرداخت حقوق نیروهای مسلح، گفت: در حالی که کارمندان دیگر دستگاه‌ها، همواره در کنار خانواده‌های خود هستند،‌ نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران در ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی که در مرزهای آبی و خاکی کشورمان خدمت می‌کنند، برخی گاه تا ماه‌ها از خانواده‌های خود دور هستند.

عضو کمیسیون برنامه‌، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر اصلاح این رویه دولت در ماه آینده، افزود: باید همواره نیروهای مسلح در دریافت حقوق‌های خود، جزء نخستین نفرات باشند نه آخرین گروه.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =