دومین پیروزی پیاپی والیبال ایران با عبور از سد کانادا

تیم ملی والیبال ایران در دیدار با کانادا با نتیجه سه بر دو پیروز شد.

به گزارش تهران نیوز ، ملی پوشان والیبال ایران در دمین دیدار خود در مسابقات انتخابی المپیک در ژاپن به مصاف کانادا رفتند.
لوزانو که تیمش در بازی نخست، روز گذشته استرالیا را سه بر صفر مغلوب کرده بود برای حفظ صدرنشینی گروه به دنبال کسب برتری برابر کانادا بود و تیمش را با ترکیب میلاد عبادی پور، سعیدمعروف، مجتبی میرزاجانپور، محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد ظریف به میدان فرستاد.
ملی پوشان ایران در ست اول از حریف عقب افتادند و در اواسط ست به کانادایی ها رسیدند اما در نهایت در یک ماراتن ، ۲۹ بر ۲۷ مغلوب تیمی شدند که در بازی اول برابر تیم قدرتمند لهستان یک امتیاز گرفته بود.
در ست دوم اوضاع بدتر شد و حریف از همان ابتدا پیش افتاد و تا انتها نیز برتری اش را حفظ کرد تا ۲۵-۱۹ پیروز شود و کار برای ایران سخت شود.
لوزانو دست به تغییراتی زد تا ایران ست سوم را نیز از دست ندهد و به بازی برگردد. قائمی و مرندی به میدان رفتند و این تغییرات جواب داد؛ ایران ۲۵-۲۰ به برتری رسید و در ست چهارم نیز با همین نتیجه پیروز شد تا کار به ست پنجم  کشیده شود.
به گزارش نامه؛ ملی پوشان ایران در ست پنجم نیز از ابتدا پیش افتادند اما در اواسط ست یک امتیاز عقب افتادند که توانستند جبران کنند. دفاع خوب محمودی باعث شد ایران ۱۴-۱۳ پیش بیفتد اما دو تیم در امتیاز ۱۴ برابر شدند تا بازی با هیجان دنبال شود. ضربه خوب محمودی امتیاز ایران را به ۱۵ رساند و تشکری برای زدن سرویس به میدان رفتغ ترفندی که جواب داد و ایران ۱۶-۱۴ به پیروزی رسید.
به این ترتیب ایران از این بازی دو امتیاز گرفت تا دومین برد خود را جشن بگیرد و دو امتیاز از این مسابقه کسب کند.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =