دیدار مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: دوشنبه 29 بهمن هزاران نفر به نمایندگی از مردم استان به دیدار مقام‌ معظم رهبری می‌روند تا عاشوراییان آذربایجان حماسه بیعت دوباره را با رهبری به نمایش بگذارند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: دوشنبه 29 بهمن هزاران نفر به نمایندگی از مردم استان به دیدار مقام‌ معظم رهبری می‌روند تا عاشوراییان آذربایجان حماسه بیعت دوباره را با رهبری به نمایش بگذارند.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم با تاکید به برگزاری شکوهمند مراسم دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری اظهار داشت: امسال نیز این دیدار باشکوه‌تر از همیشه برگزار خواهد شد که یکی از موهبت‌های الهی برای مردم آذربایجان است.

وی افزود: این دیدار یکی از دیدارهای مهم است چرا که در این مراسم دیدار مقام معظم رهبری فرمایشاتی خاص را بیان می‌کنند که برخی از این فرمایشات به عنوان نقطه‌عطفی بعد از پیروزی انقلاب محسوب می‌شود و این امر خود نعمتی برای استان به شمار می‌رود.

مقام معظم رهبری

امام جمعه تبریز بیان کرد: روز دوشنبه 29 بهمن هزاران نفر به نمایندگی از مردم استان به دیدار مقام‌معظم رهبری می‌روند تا عاشوراییان آذربایجان حماسه بیعت دوباره را با رهبری به نمایش بگذارند.

به گزارش فارس؛ قیام 29 بهمن سال 1356 دومین حرکت گسترده اسلامی و مردمی است که متعاقب قیام خونین 19 دی مردم قم در شهر قهرمان‌پرور تبریز صورت گرفت که با دخالت ایادی پهلوی، خشم و انزجار مردم تبریز به جوش آمده و قیام تاریخی افتخارآمیزی بر پیشانی این شهر ولایت‌مدار حک شد و این حرکت راه امت اسلامی را به راه خونینی که در بیش روی داشت پیوند داد و لحظاتی را به دنبال آورد که از آن خورشید حیات‌آفرین انقلاب اسلامی آغاز به درخشش کرد.

  انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =