موسوی گفت:دیدار مردم با شهردار نقش بسزای در ایجاد امید و اعتماد در میان مردم دارد. رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم که هم اکنون بعنوان یکی از سیاست های اصلی مدیریت شهری است.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ دیدار مردم باقرآباد با شهردار قرچک جهت بیان و بررسی مشکلات این منطقه امروز انجام گردید.

در این دیدار شهردار قرچک آقای موسوی اظهار داشت: اقداماتی خوبی برای شهر سالم و زیبا در شهرستان قرچک انجام شده است ولی این مسیر منطقی در کوتاه مدت امکان پذیر نیست و لازم است با برخورداری از مهندسین شهرستان  با معماری اسلامی و ایرانی شکل بگیرد.

در ادامه موسوی نیز گفت: شهرستان قرچک دارای ظرفیت های زیادی است و با مشاهده ریز دریافتی های بودجه شهرداری باید دید افزایش وصولی در چه زمینه ای بوده است.

ایشان بیان کرد: اگر از طریق منابع و درآمد پایدار تامین شده باشد باید تقویت شود.

وی با تاکید بر این که با تایید و رضایت مردمی از عملکرد شهر مسئولان تشویق می شوند با دلگرمی به فعالیتشان ادامه دهند اذعان داشت: ارتباط مردم با کارگزاران به صورت مستقیم باعث می شود که همگان بدانند حساب و کتاب و کنترلی در کار است.

در پایان ایشان عنوان کردند: ملاقات‌های مردمی می تواند موجب آشنایی بیشتر با نیازها و مطالبات شهروندان و همچنین آشنایی بیشتر شهروندان با قوانین جاری شهرداری شود.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =