دیپورت طارمی از الغرافه نتیجه نبود یک مشاور حرفه ای کنار مهدی

مهدی طارمی را به جرات می توان سهل انگارترین بازیکن فوتبال ایران نامید که از اتفاقات گذشته خود درس نمی گیرد و بارها اشتباهات سابق خود را تکرار می کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی طارمی را به جرات می توان سهل انگارترین بازیکن فوتبال ایران نامید که از اتفاقات گذشته خود درس نمی گیرد و بارها اشتباهات سابق خود را تکرار می کند.
مهدی طارمی را به جرات می توان سهل انگارترین بازیکن فوتبال ایران نامید که از اتفاقات گذشته خود درس نمی گیرد و بارها اشتباهات سابق خود را تکرار می کند؛ او که با جار و جنجال بسیار سرانجام توانست راهی قطر شود و قرارداد داخلی خود با الغرافه را امضا کند اما گرفتار مخمصه جدیدی شده است چرا که اکنون بر سر بندهای قرارداد اصلی با طرف قطری توافق ندارد و قصد بازگشت به ایران را دارد که همین امر نیز موجب شد تا باشگاه قطری درست مثل ریزه اسپور، به واسطه قرارداد داخلی که با مهدی طارمی داشت او را تهدید به شکایت از فیفا بکند تا از بازگشت به ایران منصرف شود.   دیپورت طارمی از الغرافه

 

علت دیپورت طارمی از الغرافه چه بود؟

  اینکه چه کسانی اطراف مهدی طارمی هستند و به او بابت تصمیماتش مشاوره می دهند مشخص نیست اما نکته ای که واضح است، این افراد هر که هستند خیر و صلاح مهدی را نمی خواهند و یا تخصصی در زمینه مشاوره ندارند و همین امر نیز باعث شده مهدی در طول ۳ فصل گذشته، پر حاشیه ترین بازیکن ایرانی لقب بگیرد چرا که او همواره برای جدا شدن از پرسپولیس و یا ملحق شدن به تیمی دیگر با عجیب ترین اتفاقات ممکن رو به رو شده که هیچکدام از موارد برای او درس عبرت نشد تا از تکرار آنها بپرهیزد.   او که اکنون از پرسپولیسی ها خداحافظی کرده و تصمیم خود را برای خروج از پرسپولیس گرفته بود، راه برگشتی هم به این تیم ندارد چرا که اکنون اگر خود او هم بخواهد برگردد، ارکان باشگاه پرسپولیس و هواداران دیگر او را نمی خواهند و با این شرایط باید تا دیر نشده یک تیم جدید برای خود پیدا کند که بتواند در فرصت باقیمانده تا جام جهانی برای ان تیم بازی کند چرا که در صورت بازی نکردن، به سادگی جایگاه خود در تیم ملی را از دست می دهد؛ کارلوس کیروش نشان داده با بازیکنی شوخی ندارد و همین چند وقت پیش بود که در مورد بی تیم بودن اشکان دژاگه به او هشدار داده بود و اشکان نیز در نقل و انتقالات زمستانی، سخت به دنبال پیدا کردن تیمی است که بتواند در آن بازی کند.   پیام مهدی طارمی با شال آبی برای برانکو در فرودگاه قطر   شاید بزرگترین درسی که مهدی از اتفاقات سه فصل گذشته گرفته باشد این است که تا قرارداد رسمی با تیمی امضا نکرده، با لباس آن تیم در کنار مسئولینش عکس یادگار نیاندازد که بعدها از همان عکسها به عنوان سند بر علیه خود او استفاده شود. همان کاری که ریزه اسپور انجام داد و در صورت اصرار طارمی بر جدایی از الغرافه، این باشگاه قطری هم انجام خواهد داد.
دراپ بال انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =