مردم شهرستان قرچک با حضور گسترده در راهپیمایی روز22 بهمن سی و پنجمین سالروز پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در شهرستان قرچک از ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان کلانتری  به سمت محل مصلای  نماز جمعه قرچک با حضور تمام آحاد ملت بیدار و اقشار مختلف مردم قرچک برگزار شد.

ناحیه مقاومت سپاه پانزده خرداد قرچک ، خانواده معظم شهدا، بسیجیان، اعضای شورای شهر، اصحاب رسانه‌های خبری، نیروهای انتظامی،‌راهنمایی و رانندگی، آتش‌نشانی، تمام ارگانهای اداری، دولتی و خصوصی و سایر اقشار مردم قرچک و باقرآباد در  مراسم راهپیمایی درروز ۲۲ بهمن حضور داشتند.

تعدادی از هموطنان نیز با در دست داشتن پلاکاردهایی در مسیر راهپیمایی و دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و آمریکا در سال ” حماسه سیاسی حماسه اقتصادی” گام دیگری از خلق حماسه سیاسی را به نمایش گذاشتند.

در این مراسم حاج آقا بلوچی معاون شورای سیاست گذاری اظهارداشت: مردم بار دیگر نشان دادند که عاشق نظام اسلامی هستند و هرگز از آرمان‌های خود کوتاه نمی‌آیند.

وی افزود: غربی‌ها و اسرائیل از حدود ده سال پیش ایران را متهم می‌کنند که می‌خواهد تحت پوشش برنامه هسته‌ای غیرنظامی به بمب اتم مجهز شود. ایران  قاطعانه این ادعا را رد می کند. در انتهای مراسم بیانه ی صادر شد که جمعیت با دادن الله اکبر خامنه ای رهبر آن را تایید کردند.

راهپیمایی 22 بهمن در قرچک

در روز راهیمایی ۲۲ بهمن گزینه های روز میز مذاکر را در بین راهپیمایان جویا شدندو بر آن گذر می کنیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی قرچک آقای نقوی اظهار داشت: مردم ایران با حضور خود پاسخ آمریکا را دادند. ملت ایران از ابتدای حضور در صحنه مهمترین گزینه ی خودش را انتخاب کرد. همین حضور یکپارچه ملت همه توطئه های علیه انقلاب اسلامی را خنثی کرده است. آمریکا با اصل انقلاب اسلامی مخالف هستند چون انقلاب اسلامی پای آمریکارا از ایران و منطقه خاورمیانه بریده است و آمریکا از این مسئله ناراحت هست.  آمریکا نمی تواند عزت اسلامی  ملت ایران را تحمل کند و به همین جهت برای مقابله با انقلاب اسلامی دست به هر کاری می زند.

فرمانده سپاه پانزده خرداد قرچک سرهنگ اصغری افزود: گزینه ملت ایران راهپیمایی با شور و نشاط وپرشکوه برگذار گردید و این مشت محکمی بر دهان نشان خواهد بود. مردم با حضور خود وضع هسته ای بالا خواهد برد و این مذاکرات به نفع ایران به پایان خواهد رسید.

امام جمعه شهرستان قرچک گفت: قدرت ایمان ملت ما، وحدت یکپارچه ملت ما مسلم است مثل همیشه و بلکه بیشتر از همیشه با حضور با شکوه ۲۲ بهمن در سراسر کشور بوده است. و این گزینه که در طول ۳۵ سال استکبار از آن در وحشت و هراس بود.

فرماندار شهرستان قرچک آقای ریاحی افزوند: گزینه رومیزشان  همین حضور مردم است که توی دهانی محکمی به استکبار و بیعت جدید با رهبری است. ما با آمریکا کاری نداریم آنها با ما کاردارندو آنها دنبال می کنند که با ما مذاکره کنند ما از اول مواضع مان را مشخص کرده ایم و روی اصول محکم ایستاده ایم.

آقای زمانی افشار از اعضای شورای شهر قرچک گفتند: گزینه روی میز ما مرگ برآمریکا و همچنان نشام می دهد که با آرمانهای انقلاب اسلامی موفق هستیم و مردم به امام وانقلاب پایبند هستند.

فرماده نیروی انتظامی شهرستان قرچک سرهنگ احمدی اظهار داشت: تدبیر، عزت، اقتدار و حضور با شکوه مردم در مناسبا انقلاب اسلامی و مخصوصاً ۲۲ بهمن چون دشمن در طول سال تمام برنامه ریزی را انجام می دهد اما موقعی که حضور مردم در ۲۲ بهمن را مشاهده می کند تمام نقشه های آنها برآب می شود. وی افزود: ما در اول انقلاب هیچ چیزی نداشتیم طبق گفته امام آمریکا نمی تواند هیچ غلطی بکند والان ما همه چیز داریم اطلاً هیچ غلطی نمی تواند بکند.

راهپیمایی 22 بهمن در قرچک انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =