عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: راهپیمایی روز قدس پیام مظلومیت ملت فلسطین را به جهانیان منتقل می‌کند و در حقیقت حماسه سیاسی محسوب شده و در وحدت مسلمانان مؤثر است.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس انتقال‌دهنده پیام مظلومان به عالم است و از ظلم‌هایی حکایت دارد که مانند غده سرطانی در مناطق مختلف دنیا انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در هر مکانی در دنیا فساد و ظلم صورت می‌گیرد از سوی جنایتکاران، ستمگران و ظالمان است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ابراز امیدواری کرد که خداوند تعالی هر چه زودتر ریشه ظالمان را خشک کرده و مظلومان را از چنگال آنها نجات دهد.

وی عنوان داشت: راهپیمایی روز قدس برای شناساندن ظالمان عالم کافی است تا زمینه نابودی آنها فراهم شود.

ممدوحی یادآور شد: بدون هیچ مبالغه‌ای در هر گوشه‌ای از شرق و غرب فسادی اعم از فساد مالی، سیاسی و امنیتی رخ دهد، دست مستکبران در کار است.

وی تصریح کرد: کسانی که به کشتار مردم می‌پردازند انسان‌های ناپاکی هستند که به جز جرم و جنایت تفکر دیگری در سر ندارند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس گفت: این راهپیمایی پیام مظلومیت ملت فلسطین را به جهانیان منتقل می‌کند و در حقیقت حماسه سیاسی محسوب می‌شود که در وحدت مسلمانان مؤثر است.

وی یادآور شد: راهپیمایی روز قدس شکرانه‌ای بزرگ به همراه دارد و مردم در این راهپیمایی بر دفاع از قدس و حمایت از ملت فلسطین تاکید می‌کنند.

آیت‌الله ممدوحی خاطرنشان کرد: مسلمانان جهان باید در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند و فریاد مظلومان را به همه عالم برسانند تا توطئه‌های دشمنان بیش از پیش افشا شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =