مردم خداجوی و شهیدپرور شهرستان ری عصر روز سه شنبه 18 مهرماه با برپایی راه پیمایی برای چندمین بار خشم و انزجار خود در اعتراض به ساخت فیلم موهون هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) را به جهانیان نشان دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران، در این راهپیمایی که از میدان شهدای شاملو (فرمانداری) آغاز و تا میدان نماز و مقبره شهدای گمنام ادامه داشت، سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران، حجت الاسلام فخری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان تهران ، سرهنگ بور بور جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) و فرمانده سپاه ناحیه ری، حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی امام جمعه، امیر حسین باقر نژاد  معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ، روحانیت و خانواده شهدا، مسوولان نظامی و انتظامی و اداری شهرستان ری و اقشار مختلف مردم شهر ری حضور داشتند.

در این راه پیمایی گسترده که معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران نقش قابل توجهی در برگزاری آن داشت، امت حزب الله شهر ری اعم از زن و مرد، پیر و جوان یکپارچه با سردادن شعارهای ˈلبیک یا محمد، جانم فدای احمدˈ، ˈالله اکبرˈ، ˈمرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیستˈ، اعتراض خود را به سازندگان فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام (ص) ابراز داشتند. همچنین شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن پرچم های «لبیک یا رسول الله»، «محمد رسول الله»، «یا حسین»، «یا فاطمه الزهرا»، «ما ایستاده ایم»، «آمریکا هیچ غطی نمی تواند بکند»، هتک حرمت به ساحت پیامبر اکرم(ص) را محکوم کردند.

در بخش پایانی این راه پیمایی که با تجمع شرکت کنندگان در مقبره شهدای گمنام شهر ری همراه بود، حجت الاسلام  والمسلمین شیخ علی اصلانی از روحانیون شهر ری در سخنانی اظهار داشت: کتاب قرآن هادی و رسول مکرم اسلام (ص) هدایتگر دین مبین اسلام و نور برای تمامی جهانیان می باشند و این نور هرگز خاموش نخواهد شد

وی ادامه داد: دشمنان اسلام در جنایتی هولناک با ساخت این فیلم موهن به دنبال ترور بزرگترین شخصیت جهان اسلام بودند اما به فضل الهی ، این خطای نابخشودنی تیر خلاص آنان به خودشان خواهد بود و استخوان های آمریکا را این جنایت خواهد شکست.

حجت الاسلام  اصلانی تصریح کرد: دین مبین اسلام کاملترین و بزرگترین دین آسمانی در جهان می باشد و از طرفی وجود تمامی کائنات و موجودات حتی پیامبران دیگر از جمله حضرت موسی (ع) و عیسی (ع) نیز به وجود مبارک حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) قائل می باشد.

وی با هشدار به آمریکای جنایتکار، صهیونیست بین الملل و دیگر دوستان استکبار، اظهار داشت: به زودی پیروزی نهایی مسلمانان واقعی بر کفر جهانی فراخواهد رسید و دشمنان اسلام شکست سختی خواهند خورد.

حجت الاسلام اصلانی با یادآوری شکست دشمن در حرکات مذبوحانه و هدایت شده اهانت ˈسلمان رشدیˈبه پیامبر خاتم (ص) گفت: دود این آتشی که دشمنان پیامبر(ص) برافروختند در چشم خودشان خواهد رفت و با این کار خود اتحاد و یکپارچگی مسلمانان جهان را بیش از پیش فراهم کردند.

در ادامه این مراسم یکی از مداحان اهل بیت شهر ری با ذکر مصیبت حاضران را به فیض رساند و سپس قطعنامه ای در هفت بند در محکومیت سازندگان فیلم موهون و حامیان اصلی آن آمریکا و صهیونیسم قرائت شد و حاضران با سردادن تکبیر آن را تایید کردند.

بر اساس این گزارش کارکنان و سربازان سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران و ناحیه ری، بسیج ادارات، پایگاه شهید حنظله فرمانداری ری، بسیج کارگری کارخانجات و اصناف، انجمن های اسلامی دانش آموزی و دانشجویی به همراه مسئولین این نهادها در این راهپیمایی حضوری گسترده داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =