شهرستان ری امروز در سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا شاهد برپایی راهپیمایی باشکوهی بود.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ره به ری؛ راهپیمایی روز 13 آبان با حضور پرشور مردم و مسئولان شهرستان ری با شکوه مثال زدنی برگزار شد.

حجت الاسلام شاهچراغی امام جمعه شهرستان ری در سخنانی پیرامون سالگرد تسخیر لانه جاسوسی گفت:  شعار «مرگ بر آمریکا» ملت امسال رساتر از سال‌های گذشته است.

امام جمعه شهرستان ری خطاب به کسانی که این روزها خیال خام دوستی با آمریکا را در فکر خود می پرونانند گفت : آنهایی که به دنبال ارتباط با آمریکا هستند باید بدانند که آمریکا دوستی با ما نخواهد داشت و ارتباط با آمریکاراه حل مشکلات نیست.

حجت الاسلام شاهچراغی با اشاره با سالگرد لانه جاسوسی گفت : روز سیزدهم آبان ماه روز ملی استکبارستیزی ملت غیرتمند ایران است .

وی در رابطه با چگونگی عملکرد ملت ایران در فتح لانه جاسوسی گفت : ملت ایران با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان‌ماه انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی به جهانیان نشان دادند.

در مراسم راهپیمایی  روز 13 آبان ماه که در شهرستان ری برگزار شد ، دانش آموزان شهرستان ری ماکت تابوت باراک اوبا ، رییس جمهور آمریکا را  تشیع کردند . در زیر تصویر تابوت رییس جمهور آمریکا را در حالی می بینید که یک دینامیت و کبریت در دست دارد.

Rahpeymaee Rey6

در ادامه تصاویر راهپیمایی روز 13 آبان را در شهرری مشاهده می فرمائید.

Rahpeymaee Rey7

Rahpeymaee Rey3

Rahpeymaee Rey2

Rahpeymaee Rey1

Rahpeymaee Rey4

Rahpeymaee Rey5

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =