امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن خط بطلانی بر دسیسه ها و بدخواهی های دشمنان است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز؛ حجت الاسلام “عبدالعلی استیری” در خاتمه راهپیمایی غرورآفرین مردم همیشه در صحنه و انقلابی فیروزکوه در محل آستان مقدس “امام زاده اسماعیل(ع)” با تقدیر از حضور باشکوه راهپیمایان در کنگره بزرگ مردمی ۲۲ بهمن، آن را خط بطلانی بر تمامی دسیسه ها و افکار پلید دشمنان توصیف کرد.

وی گفت: با گذشت ۳۵ سال از عمر پربرکت انقلاب شاهدیم که استکبار جهانی و در رأس آنان آمریکا دست از دشمنی با نظام اسلامی برنداشته است.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه افزود: اسلامی بودن، استقلال طلبی و استکبارستیزی سه عامل اساسی و مهم این مساله و البته عامل اصلی پیشرفت های نظام اسلامی در عرصه های مختلف است.

سخنران ویژه مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن فیروزکوه افزود: به رغم این موضوع و سنگ اندازی ها و توطئه های فراوان، دشمنان در مقاطع مختلف تاریخی از نظام سیلی خورده اند که بسته شدن سفارت های اسرائیل و انگلیس، اشغال لانه جاسوسی، زندانی کردن جاسوسان، افشای اسناد جاسوسی سفارت آمریکا، شکست نظامی در طبس، پیروزی ایران در جنگ تحمیلی و نفوذ فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ایران در عراق از جمله آنها است.

وی یادآور شد: در سال ۸۸ تمامی دشمنان و استکبار به صحنه آمده و فتنه ای را به اجرا گذاشتند، اما به خواست خدا، هوشیاری رهبری و حضور در صحنه مردم بار دیگر بینی شان بر خاک مالیده شد.

حجت الاسلام استیری هشدار داد: تحریم و فشار اقتصادی، شبیخون فرهنگی و بحث هسته ای از جمله ابزارهای امروز دشمنان به منظور ساقط کردن انقلاب است که ان شاء الله با بصیرت و هوشیاری آحاد جامعه و مسؤولان توطئه های شومشان به خودشان باز خواهد گشت.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =