به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری  جمشید بابایوسفی اظهار داشت: در حال حاضر باشگاه‏ ها می‏توانند برای حضور بانوان در سالن‏ های بیلیارد مجوزهای لازم را اخذ کنند.

وی ادامه داد: در سالن‏های بولینگ استان تهران نیز بانوان به صورت مجزا و در سایتی جداگانه به تمرینات خود ادامه می‏دهند.

بابایوسفی اضافه کرد: سال گذشته هیئت بولینگ و بیلیارد استان تهران و فدراسیون این ورزش تلاش بسیاری برای راه‏ اندازی سالن‏ های بیلیارد بانوان انجام دادند.

رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد استان تهران افزود: در روزهای گذشته باشگاه «مدائن» موفق به کسب مجوز برای راه‏اندازی بخش بانوان در رشته بیلیارد شد.

وی ادامه داد: این باشگاه در منطقه 16 به نشانی نازی‏ آباد، خیابان مدائن، مجتمع تجاری مدائن واقع شده است.

بابایوسفی اضافه کرد: این مجوز در اجرای قانون تأسیس باشگاه ورزشی و ورزشگاه توسط مردم و با نظارت دولت، مصوب سال 1369 مجلس شورای و مطابق دستورالعمل‏ها و بخشنامه‏ های وزارت ورزش و جوانان و با عنایت به تصویب کمیسیون ماده پنج، صادر شده است.

رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد استان تهران افزود: در حال حاضر همه تلاش هیئت برای راه ‏اندازی مجموعه‏ ای مختص بانوان برای پرداختن به ورزش‏های بولینگ و بیلیارد است.

وی ادامه داد: این سالن با تجهیزات مناسب بولینگ و بیلیارد مهیاست و متولیان این مجموعه با کمک هیئت بولینگ و بیلیارد استان تهران در حال گذران امور مقدماتی برای اخذ مجوزهای لازم هستند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =