راه اندازی یک پژوهش سرا در هر منطقه آموزشی

وزیر آموزش و پرورش گفت: دنبال این هستیم تا پایان دولت یازدهم، هرمنطقه آموزشی حداقل یک پژوهش سرا داشته باشیم.

وزیر آموزش و پرورش گفت: دنبال این هستیم تا پایان دولت یازدهم، هرمنطقه آموزشی حداقل یک پژوهش سرا داشته باشیم.
 به گزارش سرویس فرهنگی تهران نیوز، دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش به سوالی در خصوص لایحه رتبه بندی معلمین به خبرنگار بهارستانه گفت: روز اول مهر در بازگشایی مدارس دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ، به فرهنگیان قول دادند که لایحه رتبه بندی معلمین تا قبل از پایان سال ۹۳ تقدیم مجلس خواهد شد.
DSC_0620 فانی افزود: روز گذشته لایحه رتبه بندی معلمین در کمیسیون فرهنگی دولت تصویب شد و برای روز چهارشنبه در دستور کار دولت قرار خواهد گرفت و به تصویب خواهد رسید و بعد از تصویب این لایحه در دولت تقدیم مجلس خواهد شد و ما امیدواریم با شناختی که از نمایندگانی که در مجلس داریم به خصوص کمیسیون آموزش و تحقیقات ، این کار(تصویب لایحه رتبه بندی معلمین) به سرعت مراحلش را در مجلس طی کند و ما برویم برای اجرایی کردن آن. وی تصریح کرد: به موجب این لایحه رتبه بندی ،معلمین به لحاظ شایستگیها و صلاحیت های خود ، ارزش یابی می شوند و همکاران فرهنگی ما در چهار رتبه طبقه بندی می شود و متناسب با رتیه ای که درآن قرار میگیرند پرداختی شان افزایش می گردد و ما امیدواریم که این گام ، یک گام موثری باشد برای تقویت و تشکر و ارج نهادن به تلاش هایی که همکاران ما در طول سابقه و عمرخدمتشان ارائه می دهند.
وزیر آموزش و پرورش
وی در ادامه درباره پژوهش محورکردن مدارس  گفت: ما امسال داریم پژوهش سراهای دانش آموزی را توسعه می دهیم ، فقط صد و یک پژوهش سرا به پژوهش سراهای قبلی اضافه کردیم، ما دنبال این هستیم تا پایان دولت یازدهم هرمنطقه آموزشی حداقل یک پژوهش سرا داشته باشیم. دکتر ابراهیم نکو نماینده مردم شهرستان بهارستان در مجلس با اشاره به سفر وزیر آموزش و پرورش ، گفت: با توجه به اینکه شهرستان بهارستان و رباط کریم ویژگیهای منحصربه فردی دربحث فضاهای آموزشی و مشکلات مربوط به آموزش و پرورش دارد ، سفر آقای دکتر فانی اول بررسی مشکلات وکمبود سرانه های آموزشی و همچنین حضور در جمع معلمان است تا بتوانند برنامه های آتی خودش را در خصوص آموزش و پرورش اعلام بدارد. انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =